Trainers en begeleiders
SVC'08
Print

Trainers en begeleiders
Laatst bijgewerkt op: 22-03-2018 om: 10:06.

 

Harold

Tjaden

Hfd Opleidingen

Hele jeugd

06-39389966

haroldtjaden@hotmail.com

A (JO-19)

 

Bastiaan 

Lut

Jeugdcoordinator

JO15/17/19

06-19428904

boblut79@hotmail.com

 

Robin 

den Dulk 

(Hoofd)Trainer 

JO19.1

06-24244560 

dulk_gilles@live.nl 

 

Hans 

van Zaanen 

Trainer 

JO19.1

06 15016598 

jovaza@hetnet.nl 

 

Dirk 

Rog 

Leider 

JO19.1

06-40479003 

18rog8d61@gmail.com 

 

Robert 

Markering

Leider

JO19.1

06-20613298

rob.markering@ziggo.nl

B (JO-17)

 

Erwin 

Mooijman 

Trainer

JO17.1

06-51358208

erwinmooijman@live.nl 

 

Ferry

Overduin

Trainer

JO17.1

06-51586284

ferry.overduin@gmail.com

 

Rene 

De Zeeuw 

Trainer

JO17.1

06-44114311 

marena.1@casema.nl 

 

Hans 

van der Hoeven sr 

Trainer

JO17.2

06-41390415 

hans-sr@kpnmail.nl 

 

Hans 

van der Hoeven jr 

Trainer

JO17.2

06-46120451 

vdhoeven1994@live.nl 

 

Bert

Rolaff

Trainer

JO17.3

06-40246823

bertrolaff@ziggo.nl

 

Mark

vd Berg

ondersteunt

bij afwezigheid 

van Bert

waar mogelijk!!

 

Michel 

Cilon 

Lijncoordinator

JO13/15

06-50291162 

fam-cilon@ziggo.nl

C

(JO-15)

 

 

 

 

 

 

Evert

van der Laan

Trainer

JO15.1

06-23021344

Jou-geluk@hotmail.com

 

Fred 

Lambert

Leider

JO15.1



 

 

Richard 

van der Harst

Trainer 

JO15.2

06-17391443

richard.van.der.harst@hotmail.com

 

Michael 

Oosterbaan

Trainer

JO15.2

06-46866780

michaeloosterbaan@live.nl

 

Peter

Kleijn

Leider

JO15.2

06-52561219

peterkleijn1993@gmail.com

 

Ronald

Aartman

Trainer/leider

JO15.3

06-51328010

aartman@kabelfoon.nl

 

Sander

vd Hulst

Trainer/leider

JO15.3

06-26048537

sanhulst@gmail.com

 

Jeroen 

Klompmaker 

Leider

JO15.3

06-14594664.

jeroen@wccs.nl

 

Milo

Schoemaker (dinsdag)

Trainer

JO15.4

06-54213641

miloschoemaker@hotmail.com

 

Cor

Turfboer (donderdag)

Trainer

JO15.4

06-25583282

 

 

Bogdan

Gavriliu

Leider

JO15.4

06-28422013 

bogdan.gavriliu@gmail.com

 

Theos 

Papatheofrastous

Leider

JO15.4

06-28672579 

mpapatheo@hotmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Ron 

Van Baaren 

Jeugdcoordinator

JO7 t/m 13

06-46111090

rbvanbaaren@gmail.com

D (JO-13)          

 

Ron 

Pondman 

(Hoofd)Trainer 

JO13.1

06-30738460 

ron.pondman@gmail.com 

 

Marco

Vredenbregt 

Ass Trainer 

JO13.1

06-28271097 

mlvredenbregt@gmail.com 

 

Sander 

van Rooijen

Leider

JO13.1

06-14367714

sander.fiona@casema.nl

 

Gilbert 

De Zeeuw 

Trainer 

JO13.2

06-15906393 

gilbertdezeeuw01@ziggo.nl 

 

Richard

Buitenhek

Trainer

JO13.2

06-27054153

buitenhek@planet.nl

 

Daniel

Mos

Trainer

JO13.3

06-12047529

mosdaniel@hotmail.com 

 

Marco

Auerbach

Ass Trainer

JO13.3

06-26038003

to_me_marco@live.nl 

 

Vader van

Samuel Byberg

Ass Trainer (woe)

JO13.3

 

 

 

Marcel

Plugge

Leider

JO13.3

 

 

 

Simon 

Roeleveld

Trainer (woensdag)

JO13.4

06-55304857

simonroeleveld@casema.nl

 

Harry 

Knoester

Trainer

JO13.4

06-54788177

hlk@kpnmail.nl

 

Michel

Cilon

Leider

JO13.4

06-50291162 

fam-cilon@ziggo.nl

 

Johan 

Pronk 

Trainer 

JO13.5

06-51304574 

albatrosjohannes@hotmail.nl

 

Michael

Achterberg

Ass trainer/Leider

JO13.5

06-14615677

marcellatjuh@gmail.com

 

Emma

Haasnoot

Trainster

MO13.1

06-38599927

emmahaasnoot@hotmail.com

 

Eva

Bakker

Trainster

MO13.1

06-30399288

eva_bakker@live.nl

E (JO-11)    

 

Henk

Pronk

Lijncoordinator

JO11

06-11209784

henk.pronk@cbre.com 

 

Jerry 

Bajramovic 

Trainer 

JO11.1

06-21606450 

jerrysvc08@hotmail.com

 

Marco

Auerbach

Trainer

JO11.1

06-26038003

to_me_marco@live.nl 

 

Wout 

Winkel 

Trainer 

JO11.2

06-15067748 

woutwinkel@gmail.com 

 

Arthur

Levert

Trainer 

JO11.2

06-42124913

arthurlevert@hotmail.com

 

Robin

Eversteijn

Leider

JO11.2

06-22693148

robin.eversteijn@servicepoint.nl

 

Henk

Pronk

Trainer

JO11.3

06-11209784

henk.pronk@hotmail.nl 

 

Rudi

Mol

ass.Trainer/leider

JO11.3

06-51248311

rudi.mol@planet.nl

 

Frank

Zegers

Trainer/leider

JO11.4

06-52072698

frankzegers@yahoo.com

 

Peter

den Heijer

Trainer

JO11.4

06-54997532

p.denheijer@me.com

 

Ricardo 

Bolman

Trainer

JO11.5

06-12384374

ricob79@hotmail.com

 

Alex

Wiersma

Trainer

JO11.5

06-11928393

sandra.en.alex@casema.nl

 

Johan 

Schaap

Leider

JO11.5

06-21814079

j.schaap@ziggo.nl

 

Egbert

Mone

Trainer (tijdelijk)

JO11.6

06-26010805

egbert.mone@gmail.com

 

Egbert

Mone

Leider

JO11.6

06-26010805

egbert.mone@gmail.com

 

Raymond 

van Tol

Trainer

JO11.7

06-54648959

rtv@casema.nl

 

Rene

den Heijer

Trainer

JO11.7

06-18360203

heijertje@gmail.com

 

Mara

van Veghel

Trainster/leidster

MO11.1

06-17131559

kusjemara@hotmail.com

 

Deborah

Oosterbaan

Trainster/leidster

MO11.1

06-49328244

deborah_svc@hotmail.com

 

Maaike

Spaans

Trainster/leidster

MO11.1

06-37431565

maaike-svc08@hotmail.com

 F (JO-8 en 9)

 

Ron 

Van Baaren 

Lijncoordinator

JO7 t/m JO9

06-46111090

rbvanbaaren@gmail.com

 

Evert

van der Laan 

Trainer(maandag)

JO9.1

06-23021344

Jou-geluk@hotmail.com

 

Ron 

Van Baaren 

Trainer(woensdag)

JO8/9

06-46111090

rbvanbaaren@gmail.com

 

Nick

Veraar

Trainer(woe)/leider

JO9.1

06-12225315

nickveraar@live.nl

 

Pieter

Delney

Trainer(maandag)

JO9.2

06-23021344

pab.delneij@casema.nl

 

Luis Martin

Calle

Trainer(woensdag)

JO9.2

06-53352993 

 

  Bodé Dekker Trainer JO9.2 06-11514486 Bodedekker@hotmail.com

 

Reinder

Holtkamp

Leider

JO9.2

06-23541984

r.holtkamp@zuidwest7.com

 

Andrew 

Zuurmond 

Trainer(woensdag)

JO9.3

06-15523338

andrew.zuurmond@hotmail.com

 

Hans

Leneman

Trainer(maandag)

JO9.3

06-30385032

hans.leneman@hetnet.nl

 

Piet

Vink

Leider

JO9.3

06-42045272

pietdebox@hotmail.com

 

Eelco

Zweerst de Jong 

Trainer(woensdag)

JO9.4

06-29316336

zweerts@live.nl

 

Pepijn

Knoester

trainer(maandag)

JO9-4

06-18991475

Pepijn_knoester@hotmail.com

 

Rob

Staples

Leider

JO9.4

06-54782927

rob.staples@yahoo.co.uk

 

Pepijn

Knoester

trainer(maandag)

JO9-5

06-18991475

Pepijn_knoester@hotmail.com

 

Marie-Sophie

Navarra Tar

Trainster(ma + wo)

JO9.5

06-25080216

 

 

Mickael

Nutbey

Leider

JO9.5

06-11259842

mickaelnutbey@gmail.com

 

Eva

Hoogland

Trainster

JO9.6 meidenteam

06-11645784

evahoogland@hotmail.nl

 

Sylvia

den Heijer

Trainster

JO9.6 meidenteam

06-24712919

drill_syl@hotmail.com

 

Michelle

Korving

Trainster

JO9.6 meidenteam

06-16734622

michellekorving@ziggo.nl

 

Max 

Mazijk

Leider

JO9.6 meidenteam

06-38503380

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Durk 

Bosma 

Trainer

JO8.1

06-14232441 

durkbosma@inzichtimpact.nl

 

Patrick

Boin 

Trainer(woensdag)

JO8.2

06-13113520

Patrick@dezwiebels.nl

 

Ron

Pondman

Trainer(Maandag)

JO8.2

06-30738460 

ron.pondman@gmail.com 

 

John

Roos

Leider

JO8.2

06-22388952

miranda.peschke@gmail.com

 

Ron

Pondman

Trainer(Maandag)

JO8.3

06-30738460 

ron.pondman@gmail.com 

 

Mark

Reinders

Trainer (maandag)

JO8.3

06-53628770

 

 

Catia

Modderman

Trainer(Woensdag)

JO8.3

06-10468045

 

 

Martijn

Koller

Leider

JO8.3

06-15583515

 

 

Ron

Pondman

Trainer(Maandag)

JO8.3

06-30738460 

ron.pondman@gmail.com 

 

Joep

de Roo  (1 avond)

Trainer/leider

JO8.4

06-11910702

deroo@eurodite.eu

 

Tygo

Paclovic (1 avond)

Trainer/leider

JO8.4

06-10775204

tihacp@yahoo.com

MP  (JO7)      

 

Ron

Pondman 

(Hoofd)Trainer

JO7

06-30738460 

ron.pondman@gmail.com 

 

David

Garay

Leider

JO7.1&2

06-30876648

davidgaray.1983@gmail.com

 

Patrick 

Janssen

Trainer

JO7

06-22410462

p.janssen@plakagroup.nl

 

Ferry

Hus

Leider

JO7.2

06-14274903

 

Ukkies

 

Rob  

de Roo 

Trainer 

Ukkies 

06-50281169 

robderoo@hotmail.com 

 

Miky

de Roo 

Trainer

Ukkies 

06-81137489

miky_de_roo@hotmail.com

Keepers

 

Leo

de Boer

Keeperstrainer 

JO11/13/15 (sel)

06-14656807

boer.leo142@gmail.com

 

Theo

van Alphen

Keeperstrainer 

JO11/13/15 (niet sel)

06-51237955

theoentoosvanalphen@hotmail.com

 

Nino

Pels

Keeperstrainer 

JO17/19

06-40071631

ninopels@upcmail.nl

Versie 7.0  d.d. 1 februari 2018
Noot: De lijst wordt bij wijzigingen zo spoedig mogelijk geactualiseerd.

Bezoek onze Facebook pagina.

Recente Uitslagen

26-05 Valken'68 1 - SVC'08 1 1-1
05-06 SVC'08 VE1 - Loosduinen VE1 5-4
31-05 SVC'08 JO15-2 - RKAVV JO15-3 3-2
30-05 SVC'08 VE2 - CVC Reeuwijk VE1 5-3
30-05 ROAC JO13-2 - SVC'08 JO13-4 1-2
29-05 Graaf W II VAC JO13-7 - SVC'08 JO13-5 1-3
29-05 Full Speed JO13-1 - SVC'08 JO13-2 1-1
28-05 SVC'08 VR2 - Semper Altius VR1 3-2
26-05 Wippolder JO15-5 - SVC'08 JO15-3 4-2
26-05 SVC'08 10 - HVZ 1 2-1
Meer uitslagen

Hoofdsponsor

Jeugdsponsor

Sponsors

HG HuizenbeheerEsso ScheveningenBeltonaKika KInderen KAnkervrijINGBoeg NauticZuurmond WoninginrichingDe Rijk magazijninrichtingNotariskantoor Ellens & LentzeASTA Casino
IntensionImpressed print & signCafé De RenbaanEVE maatvoeringKoop bij de sponsors van SVC'08Theo's busreizenDe LensTK TrainingskampenZarautzEigendaal & van Romondt