Trainers en leiders
SVC'08
Print

Trainers en leiders
Laatst bijgewerkt op: 07-05-2017 om: 22:10.

Trainers en leiders jeugd SVC'08 seizoen 2016-2017 

versie 2.3 - 31 januari 2017

A (JO-19)

 

Cor

Mooijman 

Lijncoordinator

AB

06-21253375

cormooijman@ziggo.nl

 

Robin 

den Dulk 

(Hoofd)Trainer 

A1 

06-24244560 

dulk_gilles@live.nl 

 

Hans 

van Zaanen 

Trainer 

A1 

06 15016598 

jovaza@hetnet.nl 

 

Dirk 

Rog 

Leider 

A1 

06-40479003 

18rog8d61@gmail.com 

B (JO-17)

 

Erwin 

Mooijman 

(Hoofd)trainer 

B1 

06-51358208

erwinmooijman@live.nl 

 

Ferry

Overduin

ass.trainer 

B1 

06-51586284

ferry.overduin@gmail.com

 

Robert  

Markering 

Leider   

B1 

06-20613298 

rob.markering@ziggo.nl 

 

Matt 

Palmer 

Trainer

B2

06-13751527 

mattpalmer27@gmail.com 

 

David 

Palmer 

ass.Trainer

B2

06- 25116115 

dpalmer@xs4all.nl 

 

Bert 

Rolaff

Trainer

B3

06-40246823

bertrolaff@ziggo.nl

 

Robert 

Croese

Leider

B3

06-14132394

r.croese@hotmail.com

 

Michel 

Cilon 

Lijncoordinator

CD

06-50291162 

m.cilon@ziggo.nl

 

Leen 

Rog 

(Hoofd)Trainer 

C1 

06-16022887 

leenderdrog@casema.nl 

 

Rene 

De Zeeuw 

ass.Trainer 

C1 

06-44114311 

ad.de.zeeuw@mvgm.nl 

 

Hans 

van der Hoeven sr 

Trainer 

C2 

06-41390415 

hans-sr@kpnmail.nl 

 

Hans 

van der Hoeven jr 

ass. Trainer 

C2 

06-46120451 

vdhoeven1994@live.nl 

 

David 

Palmer 

Trainer

C3 

06- 25116115 

dpalmer@xs4all.nl 

 

Matt 

Palmer 

ass.Trainer

C3 

06-13751527 

mattpalmer27@gmail.com 

 

Ronald

Aartman

Trainer/leider

C4

06-51328010

aartman@kabelfoon.nl

 

Sander

vd Hulst

Trainer/leider

C4

06-26048537

sanhulst@gmail.com

D (JO-13)          

 

Ron 

Pondman 

(Hoofd)Trainer 

D1 

06-30738460 

ron.pondman@gmail.com 

 

Fabian

van Bommel

(Hoofd)Trainer 

D1 

06-45665167

punani_butti@hotmail.com

 

Marco 

Auerbach 

Trainer 

D2

06-26038003

to_me_marco@live.nl 

 

Daniel 

Mos 

Leider 

D2 

06-12047529 

mosdaniel@hotmail.com 

 

Richard 

van der Harst 

Trainer 

D3 

06-17391443 

richard.van.der.harst@hotmail.com 

 

Peter

Kleijn

Leider

D3 

06-52561219

peterkleijn1993@gmail.com

 

Cambert

Celebi

Trainer/leider

D4

 

kcel@live.nl

 

Max

Croese

Trainer

D5

06-21337023

max.croese@hotmail.com

 

Michel 

Cilon 

Leider

D5

06-50291162 

m.cilon@ziggo.nl

E          

 

Ron 

Van Baaren 

Lijncoordinator

EF+MP

06-46111090

rbvanbaaren@gmail.com

 

Pim 

Markering 

(Hoofd)Trainer 

E1 

06-27898261 

markering@msn.com 

 

Gilbert 

De Zeeuw 

Trainer 

E1 

06-15906393 

gilbertdezeeuw01@ziggo.nl 

 

Marco 

Vredenbregt 

Trainer

E2 

06-28271097 

mlvredenbregt@gmail.com 

 

Pepijn

Knoester

Trainer

E2 

06-18991475

pepijn_knoester@hotmail.com

 

Gerard 

Smit 

Trainer 

E3 

06-39772553 

h.beheer.bv12@kpnplanet.nl 

 

Johan 

Pronk 

Trainer 

E3 

06-51304574 

albatrosjohannes@hotmail.nl

 

Rudi

Mol

Trainer

E4 

06-51248311

rudi.mol@planet.nl

 

Simon

Roeleveld

Trainer

E4 

06-55304857

simonroeleveld@casema.nl

 

Ricardo 

Bolman 

Trainer

E5

06-12384374 

ricob79@hotmail.com 

 

Alex

Wiersma

Ass trainer

E5

06-11928393

sandra.en.alex@casema.nl 

 

Johan 

Schaap

Leider 

E5

06-21814079

j.schaap@ziggo.nl 

 

Frank

Zegers

Trainer

E6 

06-52072698

frankzegers@yahoo.com 

 

Peter

den Heijer

Trainer

E7

06-54997532

p.denheijer@me.com

 

Egbert 

Mone 

Leider 

E7

06-26010805 

egbert.mone@gmail.com 

 

>

vacature

Trainer

E8

 

 

 

Christian

Verwoerd

Leider

E8

06-42344092

chrisverwoerd@ziggo.nl

F          

 

Jerry 

Bajramovic 

(Hoofd)Trainer 

F1/2 

06-21606450 

jerrysvc08hotmail.com

 

Wout 

Winkel 

Trainer 

F1/2 

06-15067748 

woutwinkel@gmail.com

 

Henk 

Pronk 

Trainer 

F1/2 

06-11209784

henk.pronk@jci.com

 

Olaf 

van der Put 

Trainer

F3

06-53352993 

olaf@allroundprotec.nl

 

Nick

Veraar

Trainer

F3

06-12225315

nickveraar@live.nl

 

Ron

Pondman 

(interim)Trainer

F4 

06-30738460 

ron.pondman@gmail.com

 

Robin 

Eversteijn 

Leider 

F4 

06-22693148

robin.eversteijn@servicepoint.n 

 

Ron

Pondman 

(interim)Trainer 

F5 

06-30738460 

ron.pondman@gmail.com

 

Piet

Vink

Leider 

F5 

06-42045272

pietdebox@hotmail.com

 

Hans 

Leneman 

Trainer 

F6 

06-30385032

hans.leneman@hetnet.n 

 

Patrick

Swarts

Trainer

F7 

06-14148505

j-sprenger@hotmail.com

 

Maaike

Spaans

Ass trainer 

F7 

06-37431565

maaike-svc08@hotmail.com

  Durk Bosma Trainer F8  06-14232441 durkbosma@inzichtimpact.nl

MP          

 

Ron 

Van Baaren 

(Hoofd)trainer

MP/MP3

06-46111090

rbvanbaaren@gmail.com

 

Mara

Veghel

Trainster 

MP2

06-17131559

kusjemara@hotmail.com

Ukkies

 

Rob  

de Roo 

Trainer 

Ukkies 

06-50281169 

robderoo@hotmail.com 

 

Miky

de Roo 

Trainer

Ukkies 

06-81137489

miky_de_roo@hotmail.com

Keepers

 

Leo en Jordy

de Boer

Keeperstrainer 

CDE (sel)

06-14656807

boer.leo142@gmail.com

 

Theo

van Alphen

Keeperstrainer 

CDE (niet sel)

06-51237955

theoentoosvanalphen@hotmail.com

 

Joris 

van Harmelen 

Keeperstrainer 

AB

06-33904088 

joris_v_h@hotmail.com 

 

Milco

Vermeer (aanvullen!)

Keeperstrainer 

AB

volgt

volgt zo spoedig mogelijk

versie 2.2 - 11 januari 2017

De lijst wordt bij wijzigingen en aanvullingen zo spoedig mogelijk geactualiseerd.

Bezoek onze Facebook pagina.

Recente Uitslagen

13-05 ARC 1 - SVC'08 1 1-1
27-05 SVC'08 JO17-3 - Foreholte JO17-5 3-2
20-05 Noordwijk JO9-9 - SVC'08 JO9-8 3-1
18-05 Alphense Boys JO13-3 - SVC'08 JO13-1 3-2
17-05 DSO JO13-8 - SVC'08 JO13-5 2-3
13-05 LYRA 2 - SVC'08 2 6-0
13-05 Oegstgeest JO17-1 - SVC'08 JO17-2 8-0
13-05 SVC'08 JO11-2 - Concordia JO11-3 2-2
13-05 SVC'08 JO11-7 - Concordia JO11-13 2-6
13-05 Gr.WII VAC JO11-8 - SVC'08 JO11-8 1-7
Meer uitslagen

Hoofdsponsor

Jeugdsponsor

Sponsors

BeltonaP.J. van DuijneTheo's busreizenAktief drukkerijKika KInderen KAnkervrijKoop bij de sponsors van SVC'08Café De RenbaanGlashandel PiketBoeg NauticEigendaal & van RomondtTK Trainingskampen
De LensNotariskantoor Ellens & LentzeINGZuurmond WoninginrichingIntensionEl SombreroDe Rijk magazijninrichtingEsso ScheveningenRobert van der Zwan MakelaardijEVE maatvoering