Trainers en leiders 2017 - 2018
SVC'08
Print

Trainers en leiders 2017 - 2018
Laatst bijgewerkt op: 11-08-2017 om: 10:15.

Trainers en leiders jeugd SVC'08 seizoen 2017-2018

versie 2.1  d.d. 15 juli 2017 

 

Harold

Tjaden

Hfd Opleidingen

Hele jeugd

06-39389966

haroldtjaden@hotmail.com

A (JO-19)

 

Bastiaan 

Lut

Jeugdcoordinator

JO15/17/19

06-19428904

boblut79@hotmail.com

 

Robin 

den Dulk 

(Hoofd)Trainer 

JO19.1

06-24244560 

dulk_gilles@live.nl 

 

Hans 

van Zaanen 

Trainer 

JO19.1

06 15016598 

jovaza@hetnet.nl 

 

Dirk 

Rog 

Leider 

JO19.1

06-40479003 

18rog8d61@gmail.com 

 

Robert 

Markering

Leider

JO19.1

06-20613298

rob.markering@ziggo.nl

 

 

vacature

Trainer

JO19.2

 

 

 

 

vacature

Leider 

JO19.2

 

 

B (JO-17)

 

Erwin 

Mooijman 

Trainer

JO17.1

06-51358208

erwinmooijman@live.nl 

 

Ferry

Overduin

Trainer

JO17.1

06-51586284

ferry.overduin@gmail.com

 

Rene 

De Zeeuw 

Trainer

JO17.1

06-44114311 

ad.de.zeeuw@mvgm.nl 

 

Hans 

van der Hoeven sr 

Trainer

JO17.2

06-41390415 

hans-sr@kpnmail.nl 

 

Hans 

van der Hoeven jr 

Trainer

JO17.2

06-46120451 

vdhoeven1994@live.nl 

 

Bert

Rolaff

Trainer

JO17.3

06-40246823

bertrolaff@ziggo.nl

 

 

vacature

Leider

JO17.3

 

 

 

Michel 

Cilon 

Lijncoordinator

JO13/15

06-50291162 

fam-cilon@ziggo.nl

C (JO15)

JO-15)

 

 

 

 

 

 

Fabian 

van Bommel

(Hoofd)Trainer 

JO15.1

06-45665167

punani_butti@hotmail.com

 

Marco 

Auerbach

ass.Trainer 

JO15.1

06-26038003

to_me_marco@live.nl 

 

 

vacature

Leider

JO15.1

 

 

 

Richard 

van der Harst

Trainer 

JO15.2

06-17391443

richard.van.der.harst@hotmail.com

 

Michael 

Oosterbaan

Trainer

JO15.2

06-46866780

michaeloosterbaan@live.nl

 

Peter

Kleijn

Leider

JO15.2

06-52561219

peterkleijn1993@gmail.com

 

Ronald

Aartman

Trainer/leider

JO15.3

06-51328010

aartman@kabelfoon.nl

 

Sander

vd Hulst

Trainer/leider

JO15.3

06-26048537

sanhulst@gmail.com

 

Jeroen 

Klompmaker 

Leider

JO15.3

06-14594664.

jeroen@wccs.nl

 

 

vacature

Trainer

JO15.4

 

 

 

 

vacature

Leider

JO15.4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ron 

Van Baaren 

Jeugdcoordinator

JO7 t/m 13

06-46111090

rbvanbaaren@gmail.com

D (JO-13)          

 

Ron 

Pondman 

(Hoofd)Trainer 

JO13.1

06-30738460 

ron.pondman@gmail.com 

 

Marco

Vredenbregt 

Ass Trainer 

JO13.1

06-28271097 

mlvredenbregt@gmail.com 

 

Sander 

van Rooijen

Leider

JO13.1

 

sander.fiona@casema.nl

 

Gilbert 

De Zeeuw 

Trainer 

JO13.2

06-15906393 

gilbertdezeeuw01@ziggo.nl 

 

Richard

Buitenhek

Trainer

JO13.2

06-27054153

buitenhek@planet.nl

 

 

vacature

Leider

JO13.2

 

 

 

Daniel

Mos

Trainer

JO13.3

06-12047529

mosdaniel@hotmail.com 

 

 

vacature

Trainer

JO13.3

 

 

 

 

vacature

Leider

JO13.3

 

 

 

 

vacature

Trainer

JO13.4

 

 

 

Michel

Cilon

Leider

JO13.4

06-50291162 

fam-cilon@ziggo.nl

 

Simon 

Roeleveld

Trainer

JO13.5

06-55304857

simonroeleveld@casema.nl

 

 

vacature

Leider

JO13.5

 

 

 

 

vacature

Trainer

JO13.6

 

 

 

 

vacature

Leider

JO13.6

 

 

 

Emma

Haasnoot

Trainster

MO13.1

06-38599927

emmahaasnoot@hotmail.com

 

Eva

Bakker

Trainster

MO13.1

06-30399288

eva_bakker@live.nl

 

 

vacature

Leid(st)er

MO13.1

 

 

E     (JO-11)    

 

Henk

Pronk

Lijncoordinator

JO11

06-11209784

henk.pronk@cbre.com 

 

Jerry 

Bajramovic 

Trainer 

JO11.1/2

06-21606450 

jerrysvc08@hotmail.com

 

Wout 

Winkel 

Trainer 

JO11.1/2

06-15067748 

woutwinkel@gmail.com 

 

Arthur

Levert

Trainer 

JO11.1/2

06-42124913

arthurlevert@hotmail.com

 

Marco

Auerbach

Trainer

JO11.1/2

06-26038003

to_me_marco@live.nl 

 

Robin

Eversteijn

Leider

JO11.1 of 2

06-22693148

robin.eversteijn@servicepoint.nl

 

Rudi

Mol

Trainer

JO11.3

06-51248311

rudi.mol@planet.nl

 

 

vacature

Leider

JO11.3

 

 

 

Frank

Zegers

Trainer

JO11.4

06-52072698

frankzegers@yahoo.com

 

Peter

den Heijer

Trainer

JO11.4

06-54997532

p.denheijer@me.com

 

Robert

????

Leider

JO11.4

 

 

 

Ricardo 

Bolman

Trainer

JO11.5

06-12384374

ricob79@hotmail.com

 

Alex

Wiersma

Trainer

JO11.5

06-11928393

sandra.en.alex@casema.nl

 

Johan 

Schaap

Leider

JO11.5

06-21814079

j.schaap@ziggo.nl

 

Egbert

Mone

Trainer (tijdelijk)

JO11.6

06-26010805

egbert.mone@gmail.com

 

Egbert

Mone

Leider

JO11.6

06-26010805

egbert.mone@gmail.com

 

 

vacature

Trainer

JO11.7

 

 

 

 

vacature

Leider

JO11.7

 

 

 

Mara

van Veghel

Trainster

MO11.1

06-17131559

kusjemara@hotmail.com

 

Deborah

Oosterbaan

Trainster

MO11.1

06-49328244

deborah_svc@hotmail.com

 

Maaike

Spaans

Trainster

MO11.1

06-37431565

maaike-svc08@hotmail.com

 F (JO-8 en 9)

 

Ron 

Van Baaren 

Lijncoordinator

JO7 t/m JO9

06-46111090

rbvanbaaren@gmail.com

 

Ron 

Van Baaren 

(Hoofd)trainer

JO8/9

06-46111090

rbvanbaaren@gmail.com

 

Nick

Veraar

Trainer

JO9.1

06-12225315

nickveraar@live.nl

 

 

vacature

Leider

JO9.1

 

 

 

Evert

van der Laan

Trainer

JO9.2

06-23021344

Jou-geluk@hotmail.com

 

 

vacature

Leider

JO9.2

 

 

 

Hans

Leneman

Trainer

JO9.3

06-30385032

hans.leneman@hetnet.nl

 

Piet

Vink

Leider

JO9.3

06-42045272

pietdebox@hotmail.com

 

 

vacature

Trainer

JO9.4

 

 

 

Rob

Staples

Leider

JO9.4

06-54782927

rob.staples@yahoo.co.uk

 

 

vacature

Trainer

JO9.5

 

 

 

 

vacature

Leider

JO9.5

 

 

 

Eva

Hoogland

Trainster

JO9.6 meidenteam

06-11645784

evahoogland@hotmail.nl

 

Sylvia

den Heijer

Trainster

JO9.6 meidenteam

06-24712919

drill_syl@hotmail.com

 

Michelle

Korving

Trainster

JO9.6 meidenteam

06-16734622

michellekorving@ziggo.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

Durk 

Bosma 

Trainer

JO8.1

06-14232441 

durkbosma@inzichtimpact.nl

 

 

vacature

Leider

JO8.1

 

 

 

Patrick

Boin

Trainer

JO8.2

06-13113520

Patrick@dezwiebels.nl

 

 

vacature

Trainer/Leider

JO8.3

 

 

 

 

vacature

Trainer

JO8.4

 

 

 

Amaretto

Mdaini

Leider

JO8.4

 

 

MP     (JO6 en 7)      

 

Ron

Pondman 

(Hoofd)Trainer

JO7

06-30738460 

ron.pondman@gmail.com 

 

David

Garay

Leider

JO7.1

06-30876648

davidgaray.1983@gmail.com

 

 

vacature

Trainers/leiders

JO7

 

 

Ukkies

 

Rob  

de Roo 

Trainer 

Ukkies 

06-50281169 

robderoo@hotmail.com 

 

Miky

de Roo 

Trainer

Ukkies 

06-81137489

miky_de_roo@hotmail.com

Keepers

 

Leo

de Boer

Keeperstrainer 

JO11/13/15 (sel)

06-14656807

boer.leo142@gmail.com

 

Theo

van Alphen

Keeperstrainer 

JO11/13/15 (niet sel)

06-51237955

theoentoosvanalphen@hotmail.com

 

Nino

Pels

Keeperstrainer 

JO17/19

06-40071631

ninopels@upcmail.nl

Versie 2.1  d.d. 15 juli 2017
Noot: De lijst wordt bij wijzigingen zo spoedig mogelijk geactualiseerd.

Bezoek onze Facebook pagina.

Recente Uitslagen

13-05 ARC 1 - SVC'08 1 1-1
27-05 SVC'08 JO17-3 - Foreholte JO17-5 3-2
20-05 Noordwijk JO9-9 - SVC'08 JO9-8 3-1
18-05 Alphense Boys JO13-3 - SVC'08 JO13-1 3-2
17-05 DSO JO13-8 - SVC'08 JO13-5 2-3
13-05 LYRA 2 - SVC'08 2 6-0
13-05 Oegstgeest JO17-1 - SVC'08 JO17-2 8-0
13-05 SVC'08 JO11-2 - Concordia JO11-3 2-2
13-05 SVC'08 JO11-7 - Concordia JO11-13 2-6
13-05 Gr.WII VAC JO11-8 - SVC'08 JO11-8 1-7
Meer uitslagen

Hoofdsponsor

Jeugdsponsor

Sponsors

De Rijk magazijninrichtingINGEVE maatvoeringEsso ScheveningenKika KInderen KAnkervrijIntensionKoop bij de sponsors van SVC'08Notariskantoor Ellens & LentzeAktief drukkerijRobert van der Zwan MakelaardijEl Sombrero
Glashandel PiketCafé De RenbaanBoeg NauticZuurmond WoninginrichingP.J. van DuijneDe LensTheo's busreizenBeltonaTK TrainingskampenEigendaal & van Romondt