Vrijwilligers SVC’08 maken succes van Haaglanden finaledag!
SVC'08
Print

Vrijwilligers SVC’08 maken succes van Haaglanden finaledag!
Datum nieuwsbericht: 15-06-2017

Vrijwilligers SVC’08 maken succes van Haaglanden finaledag!

Afgelopen zaterdag was op ons Oostersportpark de finaledag van het jaarlijkse Haaglanden Voetbal Toernooi en dat werd een groot succes. Westlandia werd na een spannende finale winnaar van het seniorentoernooi, maar over de hele dag was SVC’08 ook winnaar!

Na het onstuimige en wisselvallige weer in de afgelopen week, begon de zaterdag met een heerlijk zonnetje en rond 08.30 uur kwamen de eerste spelers en toeschouwers. Richard van der Harst was verantwoordelijk voor het parkeren en dat verliep perfect. Iedereen werd verwezen naar Duindigt waar Lucien, Hetty en Zier iedereen op vriendelijke en duidelijke wijze een parkeerplek toewezen. Gedurende de dag regende het dan ook complimenten van bezoekers en omwonenden!

 
Omdat ook het wedstrijdprogramma onder leiding van Rob van de Grient vlekkeloos verliep, Arie en Ria zich de benen uit het lijf organiseerden om alle catering goed te laten verlopen en als klap op de vuurpijl Azzouz met kornuiten na afloop van het toernooi een geweldig buffet (voor 150 personen!!) serveerden, was het voor iedereen een topdag.
Met het noemen van een aantal namen willen wij niemand tekort doen, want over de hele dag waren er bijna 80 vrijwillige kanjers van SVC’08 in de weer om alles soepel te laten verlopen. Dat is bijna 10% van ons ledenbestand en dat is ongekend. Er zullen maar weinig verenigingen zijn, die zoveel vrijwilligers bij elkaar kunnen brengen.

Dus ook Rick, Emma, Maurice, Marco, Petra, Marien, Paul, Leny, Jaap, Corry, Patrick, Ria, Hans, Wout, Frans, Leen, Suzanne, Eva, Hanna, Charlotte, Piet, Deborah, Dirk, Jan, Durk, Jeroen, Johan, Pepijn, Jerry, Ferry, Jolanda, Daniel, Alinda, Kirtsen, Maaike, Bram, Dorien, Andre, Sjaak, Annemiek, Mark, Leonie, Ria, Carrel, Leen, Leo, Yvonne, Steven, Sylvia, Corne, Erwin, Bert, Aad, Robert, Lies, Mara, Simon en iedereen die een steentje heeft bijgedragen: ontzettend bedankt voor het realiseren van deze bijzondere dag voor SVC’08, het was een genot zoveel vrijwilligers met hun rode shirts rond te zien lopen. Iedereen mag trots zijn op hetgeen we met z’n allen op deze dag hebben neergezet!! 

Namens de organisatie 
Martin Pronk


Van Ton Beije, directeur van het organiserende Haaglanden Voetbal (dinsdag 13 juni 2017)

Vrijwilligers van SVC'08 hebben visitekaartje afgegeven tijdens Haaglanden Voetbal Finaledag

Het was een geweldige finaledag afgelopen zaterdag op het Oostersportpark. Deelnemers waren tevreden en spraken hun lof uit over de organisatie. Als Haaglanden Voetbal fijn om te horen, maar diezelfde complimenten waren ook gericht aan de vereniging SVC'08 en haar vrijwilligers.

Enkele voorbereidende gesprekken waren er, maar SVC'08 begreep als club al snel heel goed wat teamgeest is, wat gastvrijheid betekent. En dat begon al bij aankomst aan de Van Brienenlaan. Ook het parkeren was prima geregeld. SVC'08 had Martin Pronk aangesteld als coördinator, de grote 'regelneef' namens de club.

Haaglanden Voetbal wil nogmaals niet alleen haar eigen medewerkers, maar vooral ook al die vrijwilligers van SVC'08 (zo'n tachtig in getal) veel dank zeggen voor al hun inspanningen. Zonder jullie fantastische hulp had het nooit zo'n succes kunnen worden. SVC'08 heeft laten zien waartoe een echte club in staat is!

Ton Beije & Roland van der Linden

Haaglanden Voetbal

 

 

 

 

 

 

 

Bezoek onze Facebook pagina.

Reacties

Onderstaand vind je alle reacties op dit nieuwsbericht en de mogelijkheid om zelf een reactie toe te voegen. Een reactie verschijnt niet direct op deze pagina, deze moet eerst worden goedgekeurd door de beheerders van de website.

Reactie toevoegen

Recente Uitslagen

13-05 ARC 1 - SVC'08 1 1-1
27-05 SVC'08 JO17-3 - Foreholte JO17-5 3-2
20-05 Noordwijk JO9-9 - SVC'08 JO9-8 3-1
18-05 Alphense Boys JO13-3 - SVC'08 JO13-1 3-2
17-05 DSO JO13-8 - SVC'08 JO13-5 2-3
13-05 LYRA 2 - SVC'08 2 6-0
13-05 Oegstgeest JO17-1 - SVC'08 JO17-2 8-0
13-05 SVC'08 JO11-2 - Concordia JO11-3 2-2
13-05 SVC'08 JO11-7 - Concordia JO11-13 2-6
13-05 Gr.WII VAC JO11-8 - SVC'08 JO11-8 1-7
Meer uitslagen

Hoofdsponsor

Jeugdsponsor

Laatste Tweets

Maandag 21 augustus 2017
Uitreiking nieuwe jeugdtenues komende maandag en dinsdag, zie: https://t.co/ujMF3m8nyD

Maandag 21 augustus 2017
BG Soccer Academy met workshop 'warming-up' voor jeugdtrainers: https://t.co/m3OXeDvhna

Zaterdag 19 augustus 2017
Prachtig nostalgische foto van het SV'35-team op het historisch toernooi van @HVH_Twit. Is het gezellig mannen (en… https://t.co/QrAXwKUYNo

Zaterdag 19 augustus 2017
SVC'08 1 wint met magere 1-0 tegen @GDAzaterdag. Goal van Mike de Niet. Verslag en foto's van @JaapLolkema volgen.… https://t.co/XxztewsCYFSponsors

P.J. van DuijneTheo's busreizenZuurmond WoninginrichingKika KInderen KAnkervrijINGEigendaal & van RomondtDe LensEl SombreroBeltonaTK TrainingskampenNotariskantoor Ellens & Lentze
Aktief drukkerijIntensionCafé De RenbaanBoeg NauticGlashandel PiketEsso ScheveningenDe Rijk magazijninrichtingEVE maatvoeringKoop bij de sponsors van SVC'08Robert van der Zwan Makelaardij