Vrijwilligers SVC’08 maken succes van Haaglanden finaledag!
SVC'08
Print

Vrijwilligers SVC’08 maken succes van Haaglanden finaledag!
Datum nieuwsbericht: 15-06-2017

Vrijwilligers SVC’08 maken succes van Haaglanden finaledag!

Afgelopen zaterdag was op ons Oostersportpark de finaledag van het jaarlijkse Haaglanden Voetbal Toernooi en dat werd een groot succes. Westlandia werd na een spannende finale winnaar van het seniorentoernooi, maar over de hele dag was SVC’08 ook winnaar!

Na het onstuimige en wisselvallige weer in de afgelopen week, begon de zaterdag met een heerlijk zonnetje en rond 08.30 uur kwamen de eerste spelers en toeschouwers. Richard van der Harst was verantwoordelijk voor het parkeren en dat verliep perfect. Iedereen werd verwezen naar Duindigt waar Lucien, Hetty en Zier iedereen op vriendelijke en duidelijke wijze een parkeerplek toewezen. Gedurende de dag regende het dan ook complimenten van bezoekers en omwonenden!

 
Omdat ook het wedstrijdprogramma onder leiding van Rob van de Grient vlekkeloos verliep, Arie en Ria zich de benen uit het lijf organiseerden om alle catering goed te laten verlopen en als klap op de vuurpijl Azzouz met kornuiten na afloop van het toernooi een geweldig buffet (voor 150 personen!!) serveerden, was het voor iedereen een topdag.
Met het noemen van een aantal namen willen wij niemand tekort doen, want over de hele dag waren er bijna 80 vrijwillige kanjers van SVC’08 in de weer om alles soepel te laten verlopen. Dat is bijna 10% van ons ledenbestand en dat is ongekend. Er zullen maar weinig verenigingen zijn, die zoveel vrijwilligers bij elkaar kunnen brengen.

Dus ook Rick, Emma, Maurice, Marco, Petra, Marien, Paul, Leny, Jaap, Corry, Patrick, Ria, Hans, Wout, Frans, Leen, Suzanne, Eva, Hanna, Charlotte, Piet, Deborah, Dirk, Jan, Durk, Jeroen, Johan, Pepijn, Jerry, Ferry, Jolanda, Daniel, Alinda, Kirtsen, Maaike, Bram, Dorien, Andre, Sjaak, Annemiek, Mark, Leonie, Ria, Carrel, Leen, Leo, Yvonne, Steven, Sylvia, Corne, Erwin, Bert, Aad, Robert, Lies, Mara, Simon en iedereen die een steentje heeft bijgedragen: ontzettend bedankt voor het realiseren van deze bijzondere dag voor SVC’08, het was een genot zoveel vrijwilligers met hun rode shirts rond te zien lopen. Iedereen mag trots zijn op hetgeen we met z’n allen op deze dag hebben neergezet!! 

Namens de organisatie 
Martin Pronk


Van Ton Beije, directeur van het organiserende Haaglanden Voetbal (dinsdag 13 juni 2017)

Vrijwilligers van SVC'08 hebben visitekaartje afgegeven tijdens Haaglanden Voetbal Finaledag

Het was een geweldige finaledag afgelopen zaterdag op het Oostersportpark. Deelnemers waren tevreden en spraken hun lof uit over de organisatie. Als Haaglanden Voetbal fijn om te horen, maar diezelfde complimenten waren ook gericht aan de vereniging SVC'08 en haar vrijwilligers.

Enkele voorbereidende gesprekken waren er, maar SVC'08 begreep als club al snel heel goed wat teamgeest is, wat gastvrijheid betekent. En dat begon al bij aankomst aan de Van Brienenlaan. Ook het parkeren was prima geregeld. SVC'08 had Martin Pronk aangesteld als coördinator, de grote 'regelneef' namens de club.

Haaglanden Voetbal wil nogmaals niet alleen haar eigen medewerkers, maar vooral ook al die vrijwilligers van SVC'08 (zo'n tachtig in getal) veel dank zeggen voor al hun inspanningen. Zonder jullie fantastische hulp had het nooit zo'n succes kunnen worden. SVC'08 heeft laten zien waartoe een echte club in staat is!

Ton Beije & Roland van der Linden

Haaglanden Voetbal

 

 

 

 

 

 

 

Bezoek onze Facebook pagina.

Reacties

Onderstaand vind je alle reacties op dit nieuwsbericht en de mogelijkheid om zelf een reactie toe te voegen. Een reactie verschijnt niet direct op deze pagina, deze moet eerst worden goedgekeurd door de beheerders van de website.

Reactie toevoegen

Recente Uitslagen

13-05 ARC 1 - SVC'08 1 1-1
27-05 SVC'08 JO17-3 - Foreholte JO17-5 3-2
20-05 Noordwijk JO9-9 - SVC'08 JO9-8 3-1
18-05 Alphense Boys JO13-3 - SVC'08 JO13-1 3-2
17-05 DSO JO13-8 - SVC'08 JO13-5 2-3
13-05 LYRA 2 - SVC'08 2 6-0
13-05 Oegstgeest JO17-1 - SVC'08 JO17-2 8-0
13-05 SVC'08 JO11-2 - Concordia JO11-3 2-2
13-05 SVC'08 JO11-7 - Concordia JO11-13 2-6
13-05 Gr.WII VAC JO11-8 - SVC'08 JO11-8 1-7
Meer uitslagen

Hoofdsponsor

Jeugdsponsor

Laatste Tweets

Zondag 25 juni 2017
RT @HVH_Twit: Het seizoen 2016-2017 is inmiddels weer historie! Van @SVC_08 is deze inmiddels weer bijgewerkt op onze website.Zie: https://…

Donderdag 15 juni 2017
Tijdens de zomerperiode kun je lekker naar het strand ga of je gaat lekker een zomerballetje trappen op de club! Zi… https://t.co/LP1h0n686j

Donderdag 15 juni 2017
Voetbalkamp organisator ProCamp komt in oktober naar het Oostersportpark voor een herfstkamp; lees meer op… https://t.co/pSsubCdaui

Donderdag 15 juni 2017
Vrijwilligers SVC’08 maken finaledag @HaagVoetbal van 10 juni! Dankwoord van projectmgr/coördinator Martin Pronk:… https://t.co/qHBEmSUWaBSponsors

Café De RenbaanNotariskantoor Ellens & LentzeBoeg NauticKoop bij de sponsors van SVC'08BeltonaGlashandel PiketRobert van der Zwan MakelaardijINGEVE maatvoeringEl SombreroEigendaal & van Romondt
De LensIntensionKika KInderen KAnkervrijDe Rijk magazijninrichtingZuurmond WoninginrichingEsso ScheveningenTK TrainingskampenAktief drukkerijTheo's busreizenP.J. van Duijne