Kop is er af voor SVC'08 1
SVC'08
Print

Kop is er af voor SVC'08 1
Datum nieuwsbericht: 29-07-2017

Kop is er af voor SVC'08 1

Tekst: Ton Beije (Haaglandenvoetbal.nl)

Traditiegetrouw startte SVC’08 haar haringserie met een oefenduel tegen zaterdag derde divisionist Scheveningen. De bezoekende ploeg van trainer John Blok won, na een 0-2 stand bij rust, met 0-3.

Bij beide ploegen traden wat nieuwelingen aan. Ook waren er nog spelers niet van de partij; zo waren bij Scheveningen Tim Peters (herstellende van een blessure) en Leroy Resodihardjo (net terug van vakantie) afwezig. Nieuw bij SVC’08 tussen de palen de van vv Maasdijk overgekomen Joey Vos, die al na tien minuten spelen een kopbal van Marvin Nieuwlaat onschadelijk maakte. De volgende mogelijkheid was voor de gastheren, nieuwkomer Phil Altimari (ex-GDA-za) ging goed door op links en schoot met alleen doelman Jesper Leerdam voor zich in het zijnet.

Na twintig minuten spelen kwam Marvin Nieuwlaat plots in balbezit na slecht wegwerken in de SVC’08-defensie. Zijn bekeken lob ging wel over doelman Vos heen, maar belandde tegen de paal. Even later moest Vos zijn kwaliteiten tonen bij een vrije trap van Levi Schwiebbe. Van grote afstand bracht hij de bal in het strafschopgebied, die door niemand werd geraakt, maar doelman Vos tikte het speeltuig met een katachtige beweging tot hoekschop.

Na dik een half uur was het toch raak. Marvin Nieuwlaat zette met een sluw steekpassje Barry Rog vrij voor doelman Vos. De SVC-doelman redde in eerste instantie, maar in de rebound was Mitchell de Vlugt wel trefzeker: 0-1. Vlak daarna een kansje voor de thuisploeg; Michael de Niet probeerde het achter het standbeen langs, maar die inzet was veel te zacht om Leerdam te verontrusten. Aan de andere kant probeerde Barry Rog het ineens vanuit de draai, maar Vos redde spectaculair.

Twee minuten later moest hij toch capituleren. Jeffrey van der Meer tikte in de zestien Mehmet Aldogan aan en de scheidsrechter wees gedecideerd naar de stip. Marvin Nieuwlaat stuurde vervolgens Vos de verkeerde hoek in: 0-2.

Na de pauze werd het al snel 0-3. Op aangeven van de ingevallen Clay Hoekstra scoorde de ook net in de ploeg gekomen spits Ruben Roos: 0-3. Daarna was het allemaal niet meer zo aardig om naar te kijken en ging het duel eigenlijk een beetje uit als een nachtkaars. Er werd aan beide kanten veel (terug)gewisseld en de vermoeidheid ging ook meespelen in zo’n eerste oefenduel.

Afgelopen maandag keek Ton Beije samen met John Blok en Corné van Doorn terug (en vooruit) in het programma Haaglanden Voetbal Vandaag (te zien op RegioTV InfoThuis en op de website). De aflevering kunt u hieronder terugkijken.


© Haaglanden Voetbal

Bezoek onze Facebook pagina.

Reacties

Onderstaand vind je alle reacties op dit nieuwsbericht en de mogelijkheid om zelf een reactie toe te voegen. Een reactie verschijnt niet direct op deze pagina, deze moet eerst worden goedgekeurd door de beheerders van de website.

Reactie toevoegen

Recente Uitslagen

13-05 ARC 1 - SVC'08 1 1-1
27-05 SVC'08 JO17-3 - Foreholte JO17-5 3-2
20-05 Noordwijk JO9-9 - SVC'08 JO9-8 3-1
18-05 Alphense Boys JO13-3 - SVC'08 JO13-1 3-2
17-05 DSO JO13-8 - SVC'08 JO13-5 2-3
13-05 LYRA 2 - SVC'08 2 6-0
13-05 Oegstgeest JO17-1 - SVC'08 JO17-2 8-0
13-05 SVC'08 JO11-2 - Concordia JO11-3 2-2
13-05 SVC'08 JO11-7 - Concordia JO11-13 2-6
13-05 Gr.WII VAC JO11-8 - SVC'08 JO11-8 1-7
Meer uitslagen

Hoofdsponsor

Jeugdsponsor

Laatste Tweets

Zaterdag 19 augustus 2017
@SVC_08 wenst @HVH_Twit veel succes en plezier vandaag met teams van "SVC-ouders" SV'35 en JAC!

Dinsdag 15 augustus 2017
@HaagVoetbal @vvzwaluwenvld @VCVlissingen Voor SVC'08 was het Phil Altimari (4-1) en Jerry Plat (5-2)

Dinsdag 15 augustus 2017
RT @vvzwaluwenvld: Zwaluwen wint de oefenwedstrijd tegen @SVC_08 met 6-2. Op naar zaterdag tegen @VCVlissingen

Maandag 14 augustus 2017
Oud-SV'35-voorzitter Leo Velders overleden - https://t.co/ZP9c651fOtSponsors

Notariskantoor Ellens & LentzeIntensionDe Rijk magazijninrichtingEVE maatvoeringAktief drukkerijBeltonaP.J. van DuijneTheo's busreizenKika KInderen KAnkervrijEl SombreroEigendaal & van Romondt
Esso ScheveningenKoop bij de sponsors van SVC'08Zuurmond WoninginrichingBoeg NauticDe LensTK TrainingskampenINGRobert van der Zwan MakelaardijGlashandel PiketCafé De Renbaan