Trainingstijden 2018 - 2019
SVC'08
Print

Trainingstijden 2018 - 2019
Laatst bijgewerkt op: 27-08-2018 om: 22:05.

Senioren



maandag dinsdag woensdag donderdag
team contactpersoon aanvang veld kk veld kk veld kk veld kk
1 Robert Waterreus 20:00

1 5/6

1 5/6
2 Robert Waterreus 20:00

2 5/6

2 5/6
3 Robert Waterreus 20:00

2 11

4B 8
keepers Robert Waterreus 20:00

1 5/6



4 Robert Waterreus 20:00



1A 7

5 Bas Doesburg 19:45





4A 7
6 Dylan Reijers 20:00



2A 8

7 Martijn Hoogeveen 19:45

4A 10



8 Joost Hoppenbrouwers 20:00



2B 9

9 Marcel Smit 19:45

4B 9



VE1 Joan Gordijn 19:45

3 7/8



VE2 Joan Gordijn 19:45

3 7/8



VE3 Rob van der Grient 20:00



1B 10

VE4 Joan Gordijn 19:45

3 7/8



VR1 Patrick Janssen 20:00 3B 14/15



3B 14/15
VR2 Patrick Janssen 20:00 3B 14/15



3B 14/15

Groep Erik Willems 19:45





4A 9

Groep Gr. WII VAC 19:45





3A 10











Junioren



maandag dinsdag woensdag donderdag
team contactpersoon aanvang veld kk veld kk veld kk veld kk
JO19-1 Leo Pronk 20:00

2B 1

2B 1
JO19-2 Hans van der Hoeven sr. 18:30

4B 2

1B 2
JO17-1 Marco Vredenbregt 18:15

1A 3

2A 3
JO17-2 Hans van der Hoeven jr. 18:15

3B 16

2B 16
JO17-3 Ronald Aartman 18:30

4A 15

1A 15
JO17-4 (ovb) 18:30

4A 15

1A 15
JO15-1 Evert v.d. Laan de Vries 18:30

2A 12/13

3A 12/13
JO15-2 Richard van der Harst 18:30

2B 12/13

3B 12/13
JO15-3
18:30

1B 12/13

4A 12/13
JO15-4
18:30

1B 12/13

4B 12/13











Pupillen



maandag dinsdag woensdag donderdag
team contactpersoon aanvang veld kk veld kk veld kk veld kk
MO15-1 Bodé Dekker 18:00 4A 14

4A 14

MO13-1
18:00 4B 15

4B 15

JO13-1 Ron Pondman 19:00 1A 4 1A 4

JO13-2 Daniel Mos 19:00 2A 4 2A 4

JO13-3
19:00 3A 12 3A 12

JO12-1 Bayram Sahin 19:00 1B 12 1B 12

JO12-2 Ricardo Bolman 19:00 1B 13

1B 13

JO12-3 Egbert Moné 19:00 2B 13

2B 13

JO11-1 Wout Winkel 18.00 1A 2 / 3

1A 2 / 3

JO11-2 Henk Pronk 18.00 1A 2 / 3

1A 2 / 3

JO11-3
18.00 2A 2 / 3

2B 2 / 3

JO11-4
18.00 2A 2 / 3

2B 2 / 3

JO10-1 Arthur Levert 18.00 1B 5 / 6

1B 5 / 6

JO10-2 Harold Tjaden 18.00 1B 5 / 6

1B 5 / 6

JO10-3 Hans Leneman (ovb) 18.00 2B 5 / 6

3B 5 / 6

JO10-4 Durk Bosma 18.00 2B 5 / 6

3B 5 / 6

JO10-5 Dick van Os (ovb) 18.00 2B 5 / 6

3B 5 / 6

JO10-6 Emma Haasnoot 17:30 3A 12

3A 12

JO9-1 Baris Sahin 17:00 3A 13

3A 13

JO9-2 Catia Modderman 17:00 1B 7/8

1B 7/8

JO9-3 Patrick Boin 17:00 2B 7/8

2B 7/8

JO9-4
17:00 2B 7/8

2B 7/8

JO9-5 Hanna van Dam 17:00 2B 7/8

2B 7/8

JO8-1 Baris Sahin 17:00 1A 7/8

1A 7/8

JO8-2
17:00 1A 7/8

1A 7/8

JO8-3
17:00 1A 7/8

1A 7/8

JO7 Patrick Janssen 17:00



3B 7/8

Keepers Nino Pels / Ard Buis 16:00



2A 9












Bij afkeuring van de natuurgrasvelden geldt:
Ma / Wo: inschikken en genoegen nemen met een kleiner veld
Di / Do: Selectie & JO19-1 op maximaal 1,5 veld en Vrouwen en Lagere Senioren op half veld
Bezoek onze Facebook pagina.

Recente Uitslagen

08-12 SVC'08 1 - DoCoS 1 3-4
08-12 HBS JO19-2 - SVC'08 JO19-1 4-1
08-12 Quick JO17-2 - SVC'08 JO17-1 1-0
08-12 Rijnsburgse Boys JO19-2 - SVC'08 JO19-2 3-0
08-12 SVC'08 VE3 - Duindorp sv VE1 3-1
08-12 SVC'08 VE2 - FC Lisse VE2 1-3
08-12 RKAVV JO15-5 - SVC'08 JO15-4 3-2
08-12 Wilhelmus 1 - SVC'08 4 2-0
08-12 RKAVV JO17-3 - SVC'08 JO17-3 4-1
08-12 Berkel 8 - SVC'08 8 5-1
Meer uitslagen

Hoofdsponsor

Jeugdsponsor

Sponsors

Esso ScheveningenKoop bij de sponsors van SVC'08Café De RenbaanBoeg NauticASTA CasinoDe Rijk magazijninrichtingIntensionBeltonaZuurmond WoninginrichingING
HG HuizenbeheerZarautzEigendaal & van RomondtEVE maatvoeringTK TrainingskampenNotariskantoor Ellens & LentzeTheo's busreizenKika KInderen KAnkervrijImpressed print & signDe Lens