Indelingen beker
SVC'08
Print

Indelingen beker
Laatst bijgewerkt op: 11-08-2017 om: 22:32.

Het seizoen 2017-2018 start voor alle teams met bekerwedstrijden.
zaterdag 2 september nr 1 - nr 4 nr 2 - nr 3
zaterdag 9 september nr 3 - nr 1 nr 4 - nr 2
zaterdag 16 september nr 3 - nr 4 nr 1 - nr 2
vv SVC'08 - Indelingen beker 2017-2018
   
Senioren beker groep 1-33
1SVC'08 114:30
2Te Werve 114:30
3Concordia 114:30
4HVV 114:00

Senioren beker groep 2-26
1SEV 313:00
2Te Werve 212:00
3Verburch 314:30
4SVC'08 212:00

   
Senioren beker groep 2-16
1DUNO 212:00
2SVC'08 311:15
3Die Haghe 211:00
4Sportclub Monster 314:30

Senioren beker groep 4-31
1SVC'08 413:15
2Rijnvogels 414:30
3Die Haghe 415:00
4Quick Boys 714:00

   
Senioren beker groep 5-44
1KSD-Marine 315:00
2UDO 615:00
3Rijnvogels 514:30
4SVC'08 515:15

Senioren beker groep 6-36
1Oegstgeest 812:30
2SVC'08 613:15
3Rijnsb.Boys 514:00
4Voorschoten'97 1216:15

   
Senioren beker groep 6-50
1Wanica Star 312:00
2Die Haghe 712:30
3SVC'08 715:15
4Sportclub Monster 814:30

Senioren beker groep 7-14
1KSD-Marine 411:00
2WIK 212:00
3Loosduinen 512:30
4SVC'08 811:15

   
Senioren beker groep 7-22
1Rijnsb.Boys 914:00
2Quick Boys 1612:00
3VVSB 713:00
4SVC'08 913:15

Senioren beker groep 8-05
1VUC 212:30
2SVC'08 1015:15
3Duindorp sv 314:30
4Scheveningen 515:00

   
Senioren beker groep 8-16
1SEV 811:00
2Forum Sport 1015:00
3SVC'08 1111:15
4Wilhelmus 615:00

Senioren beker groep 8-13
1SEV 911:00
2Gr.WII VAC 116:30
3Voorschoten'97 1814:15
4SVC'08 1213:15

   
Veteranen beker groep 1-06
1SEV VE215:00
2PPSC VE112:00
3SVC'08 VE115:15
4Gr.WII VAC VE115:00

Veteranen beker groep 1-14
1Pernis VE114:30
2SVC'08 VE215:15
3Zwaluwen VE115:00
4PPSC VE214:30

   
Veteranen beker groep 1-02
1Quick Steps VE114:45
2Haagse Hout VE115:00
3SVC'08 VE315:15
4Neptunus-Schiebroek VE114:30

Veteranen beker groep 2-02
1SVC'08 VE413:15
2Gouda VE116:15
3Binnenmaas VE114:30
4FC IJsselmonde VE211:00

   
Dames beker groep 3-27
1Sportclub Monster VR312:30
2Die Haghe VR110:30
3FC 's-Gravenzande VR214:45
4SVC'08 VR113:15

Dames beker groep 3-01
1HPSV VR112:00
2SVC'08 VR215:15
3svWassenaar VR111:00
4UDO VR212:45

   
Junioren beker groep 1-03
1HVV JO19-114:30
2HBS JO19-115:30
3Die Haghe JO19-113:00
4SVC'08 JO19-113:15

Junioren beker groep 3-22
1SVC'08 JO19-215:15
2HVC'10 JO19-214:30
3HBS JO19-315:30
4SJC JO19-212:00

   
Junioren beker groep 2-26
1SVC'08 JO17-111:15
2Katwijk JO17-214:00
3DUNO JO17-115:45
4Voorschoten'97 JO17-210:30

Junioren beker groep 3-03
1Blauw-Zwart JO17-213:00
2BMT JO17-212:00
3SVC'08 JO17-211:30
4SJC JO17-214:30

   
Junioren beker groep 5-46
1Rijnvogels JO17-412:00
2SVC'08 JO17-309:45
3Rijnsb.Boys JO17-512:00
4Oegstgeest JO17-311:00

Junioren beker groep 2-10
1Quick Boys JO15-308:30
2SVC'08 JO15-111:30
3ROAC JO15-111:30
4Katwijk JO15-208:30

   
Junioren beker groep 3-01
1Oegstgeest JO15-209:45
2HBS JO15-312:15
3SVC'08 JO15-209:30
4ASC JO15-211:15

Junioren beker groep 5-35
1Gr.WII VAC JO15-715:15
2SVC'08 JO15-311:30
3DUNO JO15-412:30
4RAS JO15-210:00

   
Junioren beker groep 5-64
1SVC'08 JO15-409:30
2HVV JO15-712:00
3Scheveningen JO15-409:00
4HBS JO15-712:15

Pupillen beker groep 1-04
1SVC'08 JO13-110:00
2Katwijk JO13-110:30
3HBS JO13-210:45
4Rijnsb.Boys JO13-108:30

   
Pupillen beker groep 3-15
1Quick Boys JO13-408:30
2HBS JO13-410:45
3SVC'08 JO13-208:30
4Voorschoten'97 JO13-408:30

Pupillen beker groep 5-14
1ASC JO13-509:45
2SVC'08 JO13-308:30
3Die Haghe JO13-408:30
4KMD JO13-309:45

   
Pupillen beker groep 7-15
1WIK JO13-209:00
2Sportclub Monster JO13-410:30
3Noordwijk JO13-410:30
4SVC'08 JO13-410:00

Pupillen beker groep 7-23
1SVC'08 JO13-509:45
2Die Haghe JO13-610:30
3Gr.WII VAC JO13-811:45
4Quick Boys JO13-808:30

   
Pupillen beker groep 7-25
1Quick Steps JO13-410:15
2Sportclub Monster JO13-510:30
3HVV JO13-411:45
4SVC'08 JO13-609:45

Pupillen meisjes beker groep 2-10
1Foreholte MO13-208:30
2RCL MO13-109:45
3Haagse Hout MO13-110:45
4SVC'08 MO13-108:30

   
Pupillen beker groep 1-12
1VCS JO11-110:00
2SVC'08 JO11-109:45
3RKDEO JO11-309:45
4Laakkwart. JO11-110:00

Pupillen beker groep 3-19
1
2Haagse Hout JO11-208:30
3Quick Steps JO11-109:00
4SVC'08 JO11-208:30

   
Pupillen beker groep 5-20
1Valken'68 JO11-210:00
2SVC'08 JO11-308:30
3Die Haghe JO11-409:30
4HBS JO11-609:30

Pupillen beker groep 7-17
1SJC JO11-408:30
2Rijnvogels JO11-509:45
3DUNO JO11-408:30
4SVC'08 JO11-408:30

   
Pupillen beker groep 8-51
1SVC'08 JO11-508:30
2HVV JO11-709:30
3Wilhelmus JO11-809:45
4Gr.WII VAC JO11-1311:00

Pupillen beker groep 8-76
1Scheveningen JO11-509:30
2HBS JO11-1009:30
3DUNO JO11-608:30
4SVC'08 JO11-609:30

   
Pupillen beker groep 8-77
1Gr.WII VAC JO11-1411:00
2Blauw-Zwart JO11-808:30
3SVC'08 JO11-708:30
4Voorschoten'97 JO11-911:30

Pupillen meisjes beker groep 2-04
1SVC'08 MO11-108:30
2Die Haghe MO11-109:30
3Oegstgeest MO11-108:30
4UDO MO11-111:00

   
Pupillen beker groep 1-04
1HVV JO9-111:30
2Die Haghe JO9-108:30
3Rijnvogels JO9-108:45
4SVC'08 JO9-109:30

Pupillen beker groep 3-05
1HBS JO9-408:30
2Die Haghe JO9-209:30
3REMO JO9-110:00
4SVC'08 JO9-208:30

   
Pupillen beker groep 5-15
1KMD JO9-311:00
2Die Haghe JO9-409:30
3SVC'08 JO9-310:40
4HVV JO9-409:30

Pupillen beker groep 7-23
1SVC'08 JO9-410:40
2HBS JO9-908:30
3Houtwijk sv JO9-110:00
4Wilhelmus JO9-611:00

   
Pupillen beker groep 8-14
1Haagse Hout JO9-308:30
2SVC'08 JO9-508:30
3Gr.WII VAC JO9-608:30
4VUC JO9-4G09:00

Pupillen beker groep 8-31
1Duindorp sv JO9-110:00
2HVV JO9-808:30
3SVC'08, JO9-6M08:30
4Gr.WII VAC JO9-808:30

   
Pupillen beker groep 1-009
1HVV JO8-208:30
2Wilhelmus JO8-208:30
3SVC'08 JO8-108:30
4Gr.WII VAC JO8-209:45

Pupillen beker groep 1-086
1Gr.WII VAC JO8-508:30
2SVC'08 JO8-208:30
3HVV JO8-708:30
4Wilhelmus JO8-509:30

   
Pupillen beker groep 1-101
1SVC'08 JO8-308:30
2svWassenaar JO8-111:00
3HVV JO8-908:30
4Gr.WII VAC JO8-708:30

Pupillen beker groep 1-107
1Gr.WII VAC JO8-808:30
2HVV JO8-1008:30
3SVC'08 JO8-408:30
4Blauw-Zwart JO8-308:30

   
Zaal beker groep 2-051
1SVC'08 1
2Westlandia 3
Bezoek onze Facebook pagina.

Recente Uitslagen

13-05 ARC 1 - SVC'08 1 1-1
27-05 SVC'08 JO17-3 - Foreholte JO17-5 3-2
20-05 Noordwijk JO9-9 - SVC'08 JO9-8 3-1
18-05 Alphense Boys JO13-3 - SVC'08 JO13-1 3-2
17-05 DSO JO13-8 - SVC'08 JO13-5 2-3
13-05 LYRA 2 - SVC'08 2 6-0
13-05 Oegstgeest JO17-1 - SVC'08 JO17-2 8-0
13-05 SVC'08 JO11-2 - Concordia JO11-3 2-2
13-05 SVC'08 JO11-7 - Concordia JO11-13 2-6
13-05 Gr.WII VAC JO11-8 - SVC'08 JO11-8 1-7
Meer uitslagen

Hoofdsponsor

Jeugdsponsor

Sponsors

INGKoop bij de sponsors van SVC'08Kika KInderen KAnkervrijDe LensBoeg NauticIntensionRobert van der Zwan MakelaardijDe Rijk magazijninrichtingGlashandel PiketP.J. van DuijneZuurmond Woninginriching
El SombreroEigendaal & van RomondtTheo's busreizenAktief drukkerijNotariskantoor Ellens & LentzeEVE maatvoeringCafé De RenbaanBeltonaTK TrainingskampenEsso Scheveningen