Indelingen
SVC'08
Print

Indelingen
Laatst bijgewerkt op: 15-08-2016 om: 20:45.

vv SVC'08 - Indelingen 2016-2017
   
Senioren competitie 1e klasse B
1Vitesse Delft 114:30
2Westlandia 114:30
3FC 's-Gravenzande 114:30
4Sportlust '46 114:30
5SC Feyenoord 114:30
6Neptunus-Schiebroek 114:30
7SVC'08 114:30
8ARC 114:30
9Brielle 114:30
10XerxesDZB 115:00
11Forum Sport 114:30
12Nootdorp 114:30
13Voorschoten'97 114:30
14Deltasport 114:30

Senioren competitie reserve 1e klasse A
1LYRA 212:00
2Westlandia 212:00
3Valken'68 211:00
4Sportlust '46 211:00
5Barendrecht 210:30
6Katwijk 312:00
7SVC'08 212:00
8Rijnsb.Boys 314:00
9ARC 210:30
10Sportclub Monster 212:00
11Quick Boys 312:00
12Forum Sport 212:00
13Voorschoten'97 210:15
14RCL 211:00

   
Senioren competitie reserve 2e klasse B
1Die Haghe 212:00
2Honselersdijk 211:30
3DSVP 211:30
4Scheveningen 313:00
5FC 's-Gravenzande 315:00
6Schipluiden 212:00
7Vitesse Delft 211:00
8SEV 211:00
9Verburch 212:30
10Quintus 212:00
11Nootdorp 211:30
12SVC'08 315:30

Senioren competitie reserve 3e klasse B
1Sportclub Monster 414:30
2Ariston'80 212:00
3Voorschoten'97 414:15
4BSC '68 212:00
5DSO 313:00
6DVC 212:30
7Schipluiden 314:00
8SVC'08 411:45
9Semper Altius 312:30
10Haaglandia/Winston 211:45
11DWO 211:45
12DSVP 315:00

   
Senioren competitie reserve 4e klasse 06
1Quick Steps 212:00
2Ariston'80 314:00
3Te Werve 212:00
4SVC'08 512:45
5DHL 114:30
6Wilhelmus 114:30
7KSD-Marine 210:15
8Oosterheem 214:00
9Vredenburch 212:45
10Oliveo 115:00
11Forum Sport 313:00
12Haagse Hout 212:30

Senioren competitie reserve 6e klasse 03
1DSO 1115:00
2SVC'08 614:45
3Voorschoten'97 1116:15
4Quick Boys 1412:00
5Oegstgeest 812:30
6Roodenburg 412:30
7UVS 316:00
8Blauw-Zwart 413:00
9Forum Sport 513:00
10Roodenburg 514:30
11BSC '68 514:30
12DWO 515:00

   
Senioren competitie reserve 6e klasse 09
1VCS 112:30
2DUNO 414:00
3FC 's-Gravenzande 1014:45
4Sportclub Monster 714:30
5Quintus 414:30
6Die Haghe 712:30
7PGS/VOGEL 412:30
8Westlandia 914:30
9Wanica Star 312:00
10HPSV 211:30
11GDA 514:30
12SVC'08 713:30

Senioren competitie reserve 6e klasse 07
1Laakkwart. 215:00
2Concordia 216:30
3Ariston'80 716:00
4Forum Sport 613:00
5Nootdorp 314:30
6Semper Altius 512:30
7WIK 212:15
8SEV 613:00
9TAC'90 512:00
10SVC'08 815:30
11DVC 412:30
12HPSV 314:30

   
Senioren competitie reserve 6e klasse 08
1Blauw-Zwart 513:00
2Wilhelmus 412:30
3SVC'08 911:30
4Oosterheem 711:00
5svWassenaar 212:00
6Forum Sport 713:00
7Voorschoten'97 1214:15
8SEV 715:00
9DSO 1315:00
10DSO 1213:00
11DWO 612:45
12Haagse Hout 312:30

Senioren competitie reserve 7e klasse 02
1Kagia 715:45
2Rijnsb.Boys 812:00
3Voorschoten'97 1314:15
4Katwijk 1114:00
5Rijnland 315:00
6DoCoS 414:15
7Rijnvogels 714:30
8Rijnsb.Boys 914:00
9Quick Boys 1712:00
10Valken'68 614:00
11Kagia 612:00
12SVC'08 1011:30

   
Senioren competitie reserve 7e klasse 03
1Quick Boys 1814:00
2Rijnsb.Boys 1014:00
3RKAVV 315:00
4Voorschoten'97 1412:30
5Forum Sport 815:00
6Lugdunum 315:00
7Wilhelmus 513:00
8SEV 811:00
9SVC'08 1113:45
10RCL 915:30
11Valken'68 714:00
12Rijnland 413:00

Senioren competitie reserve 8e klasse 08
1Wilhelmus 712:30
2SVC'08 1215:45
3SEV 1113:00
4VUC 412:30
5Voorschoten'97 1814:15
6svWassenaar 312:00
7KSD-Marine 511:00
8Ariston'80 1110:00
9Oosterheem 1111:00
10Scheveningen 615:00
11Gr.WII VAC 216:30
12Forum Sport 1015:00

   
Senioren competitie reserve 8e klasse 09
1Die Haghe 814:30
2Honselersdijk 1014:30
3LYRA 1215:00
4Wanica Star 514:00
5Loosduinen 412:30
6Honselersdijk 1112:30
7FC 's-Gravenzande 1614:45
8VDL 612:30
9Scheveningen 713:00
10Duindorp sv 314:30
11SVC'08 1313:30
12KMD 714:30

Veteranen competitie 1e klasse 1
1Woubrugge VE114:30
2Wanica Star VE115:00
3SVC'08 VE115:30
4Soccer Boys VE112:30
5PPSC VE112:00
6RCL VE113:45
7Loosduinen VE114:30
8Zwaluwen VE114:30
9Siveo '60 VE114:30
10Quick Steps VE114:00
11TAC'90 VE112:00
12VUC VE114:30

   
Veteranen competitie 2e klasse 1
1FC Lisse VE215:00
2Nispen van VE214:45
3SEV VE115:00
4Nispen van VE114:45
5Be Fair VE114:45
6CVC Reeuwijk VE112:45
7Alphia VE114:30
8SVC'08 VE215:30
9FC Lisse VE115:00
10Rijnsb.Boys VE116:15
11Boshuizen VE113:00
12ARC VE114:00

Veteranen competitie 2e klasse 2
1Die Haghe VE112:30
2Gr.WII VAC VE116:15
3SEV VE313:00
4Blauw-Zwart VE113:00
5SVC'08 VE315:30
6Duindorp sv VE112:30
7sv Madestein VE114:00
8Voorschoten'97 VE114:15
9Forum Sport VE113:00
10TAC'90 VE212:00
11Victoria'04 VE115:00
12Haagse Hout VE115:00

   
Veteranen competitie 3e klasse 1
1Koudekerk VE112:00
2svWassenaar VE114:30
3Blauw-Zwart VE215:00
4Semper Altius VE114:30
5Haz. Boys VE114:30
6SVC'08 VE413:30
7KSD-Marine VE112:15
8Forum Sport VE215:00
9Wanica Star VE212:00
10Neptunus-Schiebroek VE214:30
11RAS VE112:15
12Gr.WII VAC VE216:15

Junioren competitie 1e klasse 07
1Wippolder JO19-115:00
2Gr.WII VAC JO19-114:00
3Concordia JO19-114:30
4Quick Boys JO19-212:00
5WVC JO19-115:00
6DoCoS JO19-114:15
7SJC JO19-115:00
8Forum Sport JO19-210:30
9Vredenburch JO19-112:15
10Meerburg JO19-114:15
11VVSB JO19-114:30
12SVC'08 JO19-113:00

   
Junioren competitie 1e klasse 10
1ARC JO17-212:00
2RCL JO17-112:00
3DOSR JO17-115:00
4DoCoS JO17-112:00
5Rohda '76 JO17-114:30
6VVSB JO17-113:00
7UVS JO17-211:30
8SJC JO17-112:15
9Quick Boys JO17-212:00
10Meerburg JO17-112:00
11ASC JO17-112:30
12SVC'08 JO17-111:00

Mini pupillen competitie 1e klasse 2
1TOGB JO7-113:00
2DSO JO7-108:30
3SVC'08 JO7-110:45
4Leidschenveen JO7-209:00
5DWO JO7-208:30
6Haaglandia/Winston JO7-111:00
7SEV JO7-111:00
9Oegstgeest JO7-1
10Wilhelmus JO7-309:30
11Forum Sport JO7-110:30
12Zoetermeer JO7-108:30

   
Mini pupillen competitie 1e klasse 1
1SEV JO7-212:00
2VUC JO7-109:00
3Leidschenveen JO7-309:00
4Oegstgeest JO7-2
5Lugdunum JO7-108:30
6GOL Sport JO7-109:00
7DoCoS JO7-108:30
8SVC'08 JO7-210:45
9Wilhelmus JO7-109:30
10ROAC JO7-108:45
11Leiden JO7-110:00
12DSO JO7-208:30

Dames competitie 4e klasse A
1Ter Leede VR312:30
2SVC'08 VR111:30
3HPSV VR112:00
4Blauw-Zwart VR111:15
5Scheveningen VR115:00
6Nootdorp VR212:30
7Rijnsb.Boys VR113:00
8Oegstgeest VR212:00
9Rijnvogels VR314:30
10svWassenaar VR114:30
11Lugdunum VR112:00
12RCL VR315:30

   
Dames competitie 5e klasse B
1Leidse Boys VR112:00
2SVC'08 VR213:30
3SEV VR115:00
4Wilhelmus VR111:00
5Katwijk VR212:00
6DoCoS VR112:15
7DWO VR213:00
8Voorschoten'97 VR112:30
9Nispen van VR212:15
10svWassenaar VR212:00
11DoCoS VR210:15
12Haagse Hout VR110:00

Zaal competitie 5e klasse 11
1SVC'08 1
2zvv Den Haag 19
3Delft 4
4Forum Sport 2
5Mazzel Stars 7
6Loosduinen 2
7Semper Altius 4
8RKDEO 8
9HBS 2
10RKAVV 8
11ADIO 4
12zvv Den Haag 17
13Stanga 1219:00
14Exhes 1

   
Senioren beker groep 1 026
1SVC'08 114:30
2VUC 114:00
3Te Werve 114:30
4Laakkwart. 114:00

Senioren beker groep 1 05
1Neptunus-Schiebroek 212:00
2Forum Sport 212:00
3SVC'08 212:00
4Rijnsb.Boys 211:00

   
Senioren beker groep 2 32
1Zwammerdam 212:00
2SVC'08 315:30
3Quick Boys 512:00
4Katwijk 414:00

Senioren beker groep 2 05
1SEV 211:00
2SVC'08 411:45
3Oegstgeest 212:00
4Voorschoten'97 314:15

   
Senioren beker groep 4 10
1Voorschoten'97 612:30
4Blauw-Zwart 211:30
3Quick Boys 612:00
2SVC'08 512:45

Senioren beker groep 6 28
1SVC'08 614:45
2WIK 212:15
3VCS 112:30
4Haagse Hout 312:30

   
Senioren beker groep 6 36
1Blauw-Zwart 413:00
2SVC'08 713:30
3Quick Boys 1214:00
4Rijnvogels 614:30

Senioren beker groep 6 43
1SVC'08 815:30
2Quick Boys 1114:00
3svWassenaar 212:00
4Valken'68 514:00

   
Senioren beker groep 6 07
1TAC'90 512:00
2SVC'08 911:30
3PGS/VOGEL 412:30
4Sportclub Monster 812:30

Senioren beker groep 7 18
1TAC'90 612:00
2SVC'08 1011:30
3VUC 314:30
4Forum Sport 815:00

   
Senioren beker groep 7 23
1SVC'08 1113:45
2Westlandia 1112:30
3Excelsior M 513:00
4Haagse Hout 410:00

Senioren beker groep 8 02
1Katwijk 1216:00
2Quick Boys 2214:00
3Rijnsb.Boys 1214:00
4SVC'08 1215:45

   
Senioren beker groep 8 37
1SEV 1113:00
2Oosterheem 813:00
3Rijnsb.Boys 1112:00
4SVC'08 1313:30

Veteranen beker groep 1 12
1FC Lisse VE115:00
2Gr.WII VAC VE116:15
3VOB VE110:45
4SVC'08 VE115:30

   
Veteranen beker groep 1 08
1Victoria'04 VE215:00
2SVC'08 VE215:30
3TAC'90 VE212:00
4Wanica Star VE115:00

Veteranen beker groep 1 16
1Quick Steps VE114:00
2Rijnsb.Boys VE116:15
3MVV '27 VE115:00
4SVC'08 VE315:30

   
Veteranen beker groep 2 02
1SVC'08 VE413:30
2Te Werve VE113:30
3BZC/Zuiderpark VE212:30
4Rijnm/Hgvl.Sp. VE212:00

Junioren beker groep 1 09
1Quick JO19-114:30
2HBS JO19-115:00
3SVC'08 JO19-113:00
4VELO JO19-212:30

   
Junioren beker groep 2 16
1VUC JO19-114:30
2SEV JO19-111:00
3SVC'08 JO19-216:15
4Blauw-Zwart JO19-114:30
5Voorschoten'97 JO19-314:15
7Gr.WII VAC JO19-216:15
8HVV JO19-216:15

Junioren beker groep 1 22
1SVC'08 JO17-111:00
2BMT JO17-114:00
3Forum Sport JO17-115:00
4HVV JO17-114:30

   
Junioren beker groep 3 10
1Forum Sport JO17-311:00
2DoCoS JO17-210:15
3Haagse Hout JO17-114:45
4SVC'08 JO17-209:45
5Voorschoten'97 JO17-314:15
6UVS JO17-315:00
7Gr.WII VAC JO17-214:30
8HVV JO17-312:45

Junioren beker groep 5 02
1Leidschenveen JO17-114:30
2HVV JO17-414:30
3SEV JO17-209:00
4Gr.WII VAC JO17-414:45
5RKAVV JO17-412:00
6Forum Sport JO17-513:00
7SVC'08 JO17-309:45
8Nootdorp JO17-314:30

   
Junioren beker groep 2 13
1RKAVV JO15-212:00
2DWO JO15-209:30
3SVC'08 JO15-109:45
4Gr.WII VAC JO15-214:30
5Forum Sport JO15-208:45
6REMO JO15-112:00
7VUC JO15-111:15
8HVV JO15-213:00

Junioren beker groep 4 02
1SEV JO15-209:00
2VUC JO15-211:15
3SVC'08 JO15-212:00
4RKAVV JO15-310:15
5Gr.WII VAC JO15-412:45
6Wilhelmus JO15-310:30
7HVV JO15-511:15
8Forum Sport JO15-410:00

   
Junioren beker groep 5 05
1HVV JO15-617:30
2Wilhelmus JO15-510:30
3Haagse Hout JO15-214:45
4svWassenaar JO15-110:30
5Forum Sport JO15-515:00
6SVC'08 JO15-311:15
7Leidschenveen JO15-213:00
8DWO JO15-311:15

Pupillen beker groep 2 21
1SEV JO13-111:00
2DWO JO13-208:30
3RKAVV JO13-210:45
4Gr.WII VAC JO13-311:00
5Voorschoten'97 JO13-308:30
6RKDEO JO13-308:30
7SVC'08 JO13-109:45
8Blauw-Zwart JO13-209:00

   
Pupillen beker groep 3 04
1Vredenburch JO13-208:30
2TAC'90 JO13-209:30
3Haagse Hout JO13-111:45
4HVV JO13-311:15
5Forum Sport JO13-311:15
6SVC'08 JO13-210:00
7Wilhelmus JO13-314:30
8DWO JO13-308:30

Pupillen beker groep 5 11
1Forum Sport JO13-510:45
2SVC'08 JO13-308:30
3HVV JO13-508:45
4Houtwijk sv JO13-210:00
5VUC JO13-310:15
6Laakkwart. JO13-412:30
7HDV JO13-111:00
8Wilhelmus JO13-612:30

   
Pupillen beker groep 7 06
1Wilhelmus JO13-814:30
2Forum Sport JO13-710:00
3Gr.WII VAC JO13-811:30
4REMO JO13-212:00
5Laakkwart. JO13-509:30
6DUNO JO13-409:30
7DWO JO13-511:15
8SVC'08 JO13-408:30

Pupillen beker groep 2 08
1RKDEO JO11-408:30
2Wilhelmus JO11-309:45
3SVC'08 JO11-108:30
4Nootdorp JO11-308:30
5DSVP JO11-308:45
6DWO JO11-208:30
7HVV JO11-310:30
8SEV JO11-110:00

   
Pupillen beker groep 4 13
1Vredenburch JO11-408:30
2Laakkwart. JO11-210:00
3SVC'08 JO11-209:45
4HVV JO11-508:30
5VUC JO11-309:00
6Wilhelmus JO11-411:00
7Gr.WII VAC JO11-509:15
8Forum Sport JO11-408:45

Pupillen beker groep 5 11
1Forum Sport JO11-508:45
2DWO JO11-608:30
3SVC'08 JO11-308:30
4Leidschenveen JO11-411:30
5RKAVV JO11-311:15
6Blauw-Zwart JO11-410:00
7Gr.WII VAC JO11-709:45
8Wilhelmus JO11-609:45

   
Pupillen beker groep 7 05
1DWO JO11-910:00
2SEV JO11-410:00
3Haagse Hout JO11-309:30
4RKDEO JO11-1009:30
5Wilhelmus JO11-809:45
6SVC'08 JO11-409:45
7HVV JO11-808:30
8Voorschoten'97 JO11-910:30

Pupillen beker groep 8 20
1Wilhelmus JO11-1009:45
2HVV JO11-909:45
3Haagse Hout JO11-409:30
4Meerburg JO11-808:30
5Forum Sport JO11-808:45
6RKAVV JO11-611:15
7Gr.WII VAC JO11-912:45
8SVC'08 JO11-508:30

   
Pupillen beker groep 9 08
1Wilhelmus JO11-1412:15
2Gr.WII VAC JO11-1311:15
3SEV JO11-612:00
4SVC'08 JO11-608:30
5HVV JO11-1213:30
6Forum Sport JO11-1108:45
7HBS JO11-1208:30
8Vredenburch JO11-809:45

Pupillen beker groep 9 33
1Leidschenveen JO11-711:30
2Gr.WII VAC JO11-1211:15
3RKAVV JO11-711:15
4SVC'08 JO11-709:00
5Forum Sport JO11-1012:45
6SEV JO11-509:00
7RKDEO JO11-1609:30
8Wilhelmus JO11-1512:15

   
Pupillen beker groep 2 10
1Wilhelmus JO9-208:30
2Vredenburch JO9-108:30
3SVC'08 JO9-108:30
4Wippolder JO9-109:00
5Forum Sport JO9-208:45
6Gr.WII VAC JO9-208:30
7DHL JO9-109:30
8HVV JO9-310:30

Pupillen beker groep 4 11
1Gr.WII VAC JO9-408:30
2Blauw-Zwart JO9-209:00
3Haagse Hout JO9-108:30
4SVC'08 JO9-209:45
5RKAVV JO9-210:00
6RKDEO JO9-510:30
7Forum Sport JO9-408:45
8Voorschoten'97 JO9-310:30

   
Pupillen beker groep 6 10
1VUC JO9-309:00
2SEV JO9-310:00
3Haagse Hout JO9-208:30
4Forum Sport JO9-608:45
5RKAVV JO9-408:45
6Wilhelmus JO9-611:00
7HVV JO9-509:30
8SVC'08 JO9-308:30

Pupillen beker groep 7 07
1RKAVV JO9-510:00
2Wilhelmus JO9-711:00
3RKDEO JO9-808:30
4Wippolder JO9-309:00
5Gr.WII VAC JO9-708:30
6Forum Sport JO9-711:45
7SVC'08 JO9-409:45
8Leidschenveen JO9-410:15

   
Pupillen beker groep 8 06
1Forum Sport JO9-808:45
2SEV JO9-409:00
3Haagse Hout JO9-308:30
4SVC'08 JO9-508:30
5HVV JO9-811:30
6Leidschenveen JO9-609:00
7DWO JO9-508:30
8Gr.WII VAC JO9-911:00

Pupillen beker groep 9 12
1RKAVV JO9-608:45
2Gr.WII VAC JO9-1011:00
3Haagse Hout JO9-408:30
4VUC JO9-409:00
5Wilhelmus JO9-1009:45
6Forum Sport JO9-909:45
7SVC'08 JO9-608:30
8HVV JO9-1409:30

   
Pupillen beker groep 10 44
1Forum Sport JO9-1012:45
2SVC'08 JO9-708:30
3Wilhelmus JO9-1109:45
4HVV JO9-1708:30
5Leidschenveen JO9-909:00
6VUC JO9-509:00
7Gr.WII VAC JO9-1408:30
8svWassenaar JO9-109:00

Dames beker groep 3 09
1Sportclub Monster VR212:30
2Katwijk VR212:00
3KMD VR211:00
4SVC'08 VR111:30

   
Dames beker groep 3 10
1SVC'08 VR213:30
2UDO VR212:45
3svWassenaar VR114:30
4Wateringse Veld GONA VR114:00

Meiden beker groep 2 5
1Leidschenveen MO17-114:30
2SVC'08 MO17-111:00
3Forum Sport MO17-213:45
4Gr.WII VAC MO17-114:00
5RKDEO MO17-213:00
6Laakkwart. MO17-111:00
7DSVP MO17-213:00
8RKAVV MO17-110:15

   
Meisjes beker groep 1 3
1RKAVV MO11-111:15
2FC 's-Gravenzande MO11-108:30
3DHL MO11-109:30
4KMD MO11-109:45
5Forum Sport MO11-109:45
6Quick MO11-111:00
7Die Haghe MO11-108:30
8SVC'08 MO11-108:30

Meisjes beker groep 2 2
1RKDEO MO11-308:30
2DHL MO11-210:45
3Forum Sport MO11-208:45
4Leidschenveen MO11-110:15
5RKAVV MO11-212:30
6Haagse Hout MO11-108:30
7SVC'08 MO11-208:30
8Gr.WII VAC MO11-311:15

   
Zaal beker groep 2 030
1SVC'08 1
2Haagse Hout 1

Speeldagenkalender 2016-2017

(bron: KNVB)

klik voor vergroting (PDF)

Bezoek onze Facebook pagina.

Recente Uitslagen

13-05 ARC 1 - SVC'08 1 1-1
27-05 SVC'08 JO17-3 - Foreholte JO17-5 3-2
20-05 Noordwijk JO9-9 - SVC'08 JO9-8 3-1
18-05 Alphense Boys JO13-3 - SVC'08 JO13-1 3-2
17-05 DSO JO13-8 - SVC'08 JO13-5 2-3
13-05 LYRA 2 - SVC'08 2 6-0
13-05 Oegstgeest JO17-1 - SVC'08 JO17-2 8-0
13-05 SVC'08 JO11-2 - Concordia JO11-3 2-2
13-05 SVC'08 JO11-7 - Concordia JO11-13 2-6
13-05 Gr.WII VAC JO11-8 - SVC'08 JO11-8 1-7
Meer uitslagen

Hoofdsponsor

Jeugdsponsor

Sponsors

Koop bij de sponsors van SVC'08EVE maatvoeringAktief drukkerijKika KInderen KAnkervrijIntensionTK TrainingskampenDe Rijk magazijninrichtingEsso ScheveningenBeltonaZuurmond WoninginrichingRobert van der Zwan Makelaardij
Boeg NauticNotariskantoor Ellens & LentzeTheo's busreizenCafé De RenbaanGlashandel PiketEl SombreroINGP.J. van DuijneDe LensEigendaal & van Romondt