Trainingen
SVC'08
Print

Trainingen
Laatst bijgewerkt op: 18-01-2017 om: 22:22.

Trainingsschema per team per trainingsdag

Senioren

 

maandag

dinsdag

woensdag

donderdag

aanvang

contactpersoon

elftal

veld

kk

veld

kk

veld

kk

veld

kk

 

Bert de Best

1

1

 5 / 6

1a+1b+1c

 5 / 6

 

 

1a+1b+1c

5, 6

20:00

Bert de Best

2

1

 5 / 6

2

 5 / 6

 

 

2a+2b

5, 6

20:00

Bert de Best

3

 

 

2

10

 

 

2c+2d

10

20:00

Bert de Best

keepers

 

 

1d

 5 / 6

 

 

 

 

20:00

Danny Krens

4

 

 

 

 

 

 

4c+4d

8

19:30

Rene Grootveld

5

 

 

 

 

1a+1b

7

 

 

20:00

Darcy de Bijl

6

 

 

 

 

 

 

3a+3b

11

19:30

Bas Doesburg

7

 

 

 

 

 

 

4b

7

19:30

Dylan

8

 

 

 

 

2a+2b

8

 

 

20:00

Galahad Samson

9

 

 

4

12

 

 

 

 

19:30

Benjamin Smid

10

 

 

 

 

1c+1d

9

 

 

20:00

Martijn Hoogeveen

11

 

 

4

13

 

 

 

 

19:30

Nieuw uit de A

12

 

 

 

 

2c+2d

10

 

 

20:00

Marcel Smit

13

 

 

4

9

 

 

 

 

19:30

Joan Gordijn

VE1

 

 

3

 7 / 8

 

 

 

 

19:30

Joan Gordijn

VE2

 

 

3

 7 / 8

 

 

 

 

19:30

Rob vd Grient

VE3

 

 

 

 

4

11

 

 

20:00

Joan Gordijn

VE4

 

 

3

 7 / 8

 

 

 

 

19:30

Groep Erik Willems

 

 

 

 

 

 

 

4a

9

19:30

Groep GraafWillem

 

 

 

 

 

 

 

3a+3b

12

19:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

junioren

 

maandag

dinsdag

woensdag

donderdag

aanvang

elftal

tijd

veld

kk

veld

kk

veld

kk

veld

kk

 

VR1 + VR2

19:30

2

14 / 15

 

 

 

 

3c

14 / 15

19:30

A1

18:30

1a+1b

1

 

 

1a+1b

1

 

 

18:30

A2

19:00

4a+4b

2

 

 

4a+4b

2

 

 

19:00

keepers A+B

18:00

 

 

2a+2b

11

 

 

 

 

18:00

B1

18:30

2a+2b

 3 / 16

 

 

2a+2b

3

 

 

18:30

B2

18:00

4a+4b

 3 / 16

 

 

4a+4b

 15 / 16

 

 

18:00

B3

18:30

3a+3b

 3 / 16

 

 

3a+3b

 15 / 16

 

 

18:30

C1

18:00

1c+1d

 7 / 8

 

 

3c+3d

 7 / 8

 

 

18:00

C2

18:00

3c+3d

 7 / 8

 

 

1c+1d

 7 / 8

 

 

18:00

C3+C4

18:00

4c+4d

 7 / 8

 

 

4a+4b

 7 / 8

 

 

18:00

D1

18:30

 

 

1

4

 

 

1

4

18:30

D2

18:30

 

 

1

4

 

 

1

4

18:30

D3

18:30

 

 

2a+2b

4

 

 

2a+2b

4

18:30

D4

18:30

 

 

4c+4d

4

 

 

2c+2d

4

18:30

keepers C+D+E

16:00

 

 

 

 

2

 7 / 8

 

 

16:00

ME1

18:00

2

14 / 15

 

 

3

14

 

 

18:00

ME2

18:00

2

14 / 15

 

 

3

14

 

 

18:00

E1

17.00

 

 

1a+1b

5

 

 

1a+1b

5

17.00

E2

17.00

 

 

1a+1b

5

 

 

1a+1b

5

17.00

E3

17.00

 

 

1c+1d

5

 

 

1c+1d

5

17.00

E4

17.00

 

 

1c+1d

5

 

 

1c+1d

5

17.00

E5

17.00

 

 

3a+3b

5

 

 

3a+3b

5

17.00

E6

17.00

 

 

3a+3b

5

 

 

3a+3b

5

17.00

E7

17.00

 

 

3c+3d

5

 

 

4a+4b

5

17.00

F1

17:00

 

 

2a+2b

5

 

 

2a+2b

5

17:00

F2

17.00

 

 

2a+2b

5

 

 

2a+2b

5

17.00

F3

17.00

 

 

2c+2d

5

 

 

2c+2d

5

17.00

F4

17.00

 

 

2c+2d

5

 

 

2c+2d

5

17.00

F5

17.00

 

 

4a+4b

5

 

 

4a+4b

5

17.00

F6

17.00

 

 

4a+4b

5

 

 

4a+4b

5

17.00

F7

17.00

 

 

4c+4d

5

 

 

4c+4d

5

17:00

MP1

17:00

1

na 

 

 

1

5

 

 

17:00

MP2

17:00

1

winter

 

 

1

5

 

 

17:00

Bij afkeuring van de grasvelden geldt:                           

  • op ma en wo: Inschikken en genoegen nemen met een kleiner veld
  • op di en do traint de selectie op max anderhalf veld en de LS + VR + MB op minimaal een half kunstgrasveld, LS, VR, MB, G-EW en G-GW beginnen dan om 20:00 uur na afloop van de A en B

 

Veldschema / plattegrond

Maandag

 

kunstgras 1

 

kunstgras 2

 

veld 3

 

veld 4 (dwars)

 

 

17:00

 

MP(JO7)

(na winterstop)

 

 

 

 

 

 

 

 

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18:30

 

A1 (JO19.1)

 

B1 (JO17.1)

 

B2 (JO17.2)

 

B3 (JO17.3)

 

 

19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19:30

 

CLUB-

GEBOUW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20:00

Selectie

 

 

 

sloot

 

 

sloot

 

 

 

 

Groen Advies

 

Hart Beach

1st Choice

 

 

 

17:00

 

 

 

 

 

 

 

18:00

C1 (JO15.1)

 

ME1 (MO11.1)

C2 (JO15.2)

C4 (JO15.4)

 

 

18:30

 

 

C3 (JO15.3)

 

 

 

 

 

 

19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19:30

 

 

 

VR1/2

 

beschikbaar wed-

 

beschikbaar wed-

 

 

20:00

 

Selectie

 

 

 

strijd/extra training

 

strijd/extra training

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dinsdag

 

kunstgras 1

 

kunstgras 2

 

veld 3

 

veld 4 (dwars)

 

 

17:00

 

E1/2 (JO11.1/2)

 

F1/2 (JO9.1/2)

 

E5/6 (JO11.5/6)

 

F5/6 (JO9.5/6)

 

 

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18:30

 

D1 (JO13.1)

 

D3 (JO13.3)

 

 

 

 

 

 

19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19:30

 

CLUB

GEBOUW

 

 

 

 

Lagere senioren

 

Lagere senioren

 

 

20:00

selectie 1

 

selectie 2

 

sloot

VE1+VE2+VE4

 

sloot

9+11+13

 

 

 

Groen Advies

 

Hart Beach

1st Choice

 

 

 

17:00

E3/4 (JO11.3/4)

 

F3/4 (JO9.3/4)

E7/8 (JO11.7/8)

F7/8 (JO9.7/8)

 

 

18:00

 

 

Keepers AB

 

 

 

 

18:30

D2 (JO13.2)

 

 

 

D5 (JO13.5)

 

D4 (JO13.4)

 

 

19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19:30

 

 

 

 

 

Lagere senioren

 

Lagere senioren

 

 

20:00

 

keepers selectie

 

selectie 3

 

VE1+VE2+VE4

 

9+11+13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Woensdag

 

kunstgras 1

 

kunstgras 2

 

veld 3

 

veld 4 (dwars)

 

 

16:00

 

 

 

keepers C/D/E

 

 

 

 

 

 

17:00

 

MP (JO7)

 

 

 

 

 

 

 

 

18:00

 

 

 

 

 

ME1 (MO11.1)

 

C3/4 (JO15.3/4)

 

 

18:30

 

A1 (JO19.1)

 

B1 (JO17.1)

 

 

 

 

 

 

19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19:30

 

CLUB

GEBOUW

 

 

 

 

beschikbaar wed-

 

 

 

 

20:00

Lagere senioren

 

Lagere senioren

 

sloot

strijd/extra training

 

sloot

Lagere senioren

 

 

20:30

5

 

8

 

VE3

 

 

 

Groen Advies

 

Hart Beach

1st Choice

 

 

 

17:00

MP (JO7)

 

 

 

 

 

 

18:00

C2 (JO15.2)

 

 

C1 (JO15.1)

B2 (JO17.2)

 

 

18:30

 

 

B3 (JO17.3)

 

 

 

 

 

 

19:00

 

 

 

 

 

 

 

A2 (JO19.2)

 

 

19:30

 

 

 

 

 

evt. wedstrijd

 

 

 

 

20:00

 

Lagere senioren

 

Lagere senioren

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Donderdag

kunstgras 1

 

kunstgras 2

 

veld 3

 

veld 4 (dwars)

 

 

17:00

 

E1/2 (JO11.1/2)

 

F1/2 (JO9.1/2)

 

E5/6 (JO11.5/6)

 

E7/8 (JO11.7/8)

 

 

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18:30

 

D1 (JO13.1)

 

D3 (JO13.3)

 

D5 (JO13.5)

 

 

 

 

19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19:30

 

 

CLUB-

GEBOUW

 

 

 

 

Lagere senioren

 

Lagere senioren

 

 

20:00

selectie 1

 

selectie 2

 

sloot

6 + GrWi

 

sloot

7+ Erik W

 

 

20:30

 

 

 

 

 

 

 

 

Groen Advies

 

Hart Beach

1st Choice

 

 

 

17:00

E3/4 (JO11.3/4)

 

F3/4 (JO9.3/4)

F5/6 (JO9.5/6)

F7/8 (JO9.7/8)

 

 

18:00

 

 

 

 

 

 

 

18:30

D2 (JO13.2)

 

D4 (JO13.4)

 

beschikbaar wed-

 

 

 

 

19:00

 

 

 

 

 

strijd/extra training

 

 

 

 

19:30

 

 

 

 

 

 

 

Lagere senioren

 

 

20:00

 

keepers selectie

 

selectie 3

 

VR1/2

 

4

 

 

 

Bij afkeuring van de grasvelden geldt:                           

  • op ma en wo: Inschikken en genoegen nemen met een kleiner veld
  • op di en do traint de selectie op max anderhalf veld en de LS + VR + MB op minimaal een half kunstgrasveld, LS, VR, MB, G-EW en G-GW beginnen dan om 20:00 uur na afloop van de A en B

 

Veldschema / plattegrond bij afkeuringen

Maandag

 

kunstgras 1

 

kunstgras 2

 

veld 3

 

veld 4 (dwars)

 

 

17:00

 

MP(JO7) (na winterstop)

 

 

 

 

 

 

 

 

18:00

 

 

 

C/1/2/3 (JO15.1/2/3)

 

 

 

 

 

 

18:30

 

A1 (JO19.1) +

B1 (JO17.1)

 

 

 

X

 

X

 

 

19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19:30

 

 

CLUB-

GEBOUW

 

 

Uitwijk ABC

 

 

 

 

 

 

20:00

Senioren

 

 

 

sloot

 

 

sloot

 

 

 

 

Groen Advies

 

Hart Beach

1st Choice

 

 

 

17:00

 

 

 

 

 

 

 

18:00

 

 

ME1 (MO11.1) +

C4(JO15.4)

 

 

 

 

18:30

B2/3 (JO17.2/3)

 

 

 

X

 

X

 

 

19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19:30

 

 

 

VR1/2

 

 

 

 

 

 

20:00

 

Senioren

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dinsdag

 

kunstgras 1

 

kunstgras 2

 

veld 3

 

veld 4 (dwars)

 

 

17:00

 

Alle E- (JO11) teams

 

Alle F (JO9) teams

 

 

 

 

 

 

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18:30

 

D1/2  (JO13.1/2)

 

D3/4/5 (JO13.3/4/5)

 

 

 

 

 

 

19:00

 

 

 

 

 

X

 

X

 

 

19:30

 

CLUB-

GEBOUW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20:00

Senioren

 

Senioren

sloot

 

sloot

 

 

 

 

Groen Advies

 

Hart Beach

1st Choice

 

 

 

17:00

Alle E- (JO11) teams

 

Alle F (JO9) teams

 

 

 

 

18:00

 

 

Keepers AB

 

 

 

 

18:30

Uitwijk DEF

 

 

 

X

 

X

 

 

19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20:00

 

Senioren

 

Senioren

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Woensdag

 

kunstgras 1

 

kunstgras 2

 

veld 3

 

veld 4 (dwars)

 

 

16:00

 

 

 

keepers C/D/E

 

 

 

 

 

 

17:00

 

Alle MP (JO7)

 

 

 

 

 

 

 

 

18:00

 

 

 

C/1/2/3 (JO15.1/2/3)

 

 

 

 

 

 

18:30

 

B2/3 (JO17.2/3)

 

 

 

X

 

X

 

 

19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19:30

 

 

CLUB-

GEBOUW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20:00

Senioren

 

Senioren

 

sloot

 

 

sloot

 

 

 

20:30

 

 

 

 

 

 

 

 

Groen Advies

 

Hart Beach

1st Choice

 

 

 

17:00

 

 

 

 

 

 

 

18:00

 

 

ME1 (MO11.1) +

C4(JO15.4)

 

 

 

 

18:30

B2/3 (JO17.2/3)

 

 

 

X

 

X

 

 

19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20:00

 

Senioren

 

Senioren

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Donderdag

kunstgras 1

 

kunstgras 2

 

veld 3

 

veld 4 (dwars)

 

 

17:00

 

Alle E- (JO11) teams

 

Alle F (JO9) teams

 

 

 

 

 

 

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18:30

 

D1/2  (JO13.1/2)

 

D3/4 (JO13.3/4)

 

 

 

 

 

 

19:00

 

 

 

 

 

X

 

X

 

 

19:30

 

CLUB-

GEBOUW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20:00

Senioren

 

Senioren

 

sloot

 

 

sloot

 

 

 

20:30

 

 

 

 

 

 

 

 

Groen Advies

 

Hart Beach

1st Choice

 

 

 

17:00

Alle E- (JO11) teams

 

Alle F (JO9) teams

 

 

 

 

18:00

 

 

 

 

 

 

 

18:30

Uitwijk DEF

 

Uitwijk DEF

 

X

 

X

 

 

19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20:00

 

Senioren

 

Senioren + VR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bij afkeuring van de grasvelden (veld 3 en 4) geldt:                           

  • op ma en wo: inschikken en genoegen nemen met een kleiner veld
  • op di en do traint de selectie op max anderhalf veld en de LS + VR + MB op minimaal een half kunstgrasveld, LS, VR, MB, G-EW en G-GW beginnen dan om 20:00 uur na afloop van de A en B
Bezoek onze Facebook pagina.

Recente Uitslagen

13-05 ARC 1 - SVC'08 1 1-1
27-05 SVC'08 JO17-3 - Foreholte JO17-5 3-2
20-05 Noordwijk JO9-9 - SVC'08 JO9-8 3-1
18-05 Alphense Boys JO13-3 - SVC'08 JO13-1 3-2
17-05 DSO JO13-8 - SVC'08 JO13-5 2-3
13-05 LYRA 2 - SVC'08 2 6-0
13-05 Oegstgeest JO17-1 - SVC'08 JO17-2 8-0
13-05 SVC'08 JO11-2 - Concordia JO11-3 2-2
13-05 SVC'08 JO11-7 - Concordia JO11-13 2-6
13-05 Gr.WII VAC JO11-8 - SVC'08 JO11-8 1-7
Meer uitslagen

Hoofdsponsor

Jeugdsponsor

Sponsors

Aktief drukkerijDe Rijk magazijninrichtingIntensionKika KInderen KAnkervrijTheo's busreizenEsso ScheveningenEigendaal & van RomondtZuurmond WoninginrichingTK TrainingskampenKoop bij de sponsors van SVC'08Beltona
Glashandel PiketBoeg NauticDe LensRobert van der Zwan MakelaardijCafé De RenbaanNotariskantoor Ellens & LentzeP.J. van DuijneEVE maatvoeringINGEl Sombrero