Voorjaarsindelingen
SVC'08
Print

Voorjaarsindelingen
Laatst bijgewerkt op: 25-12-2017 om: 13:51.

vv SVC'08 - Indelingen voorjaarscompetitie 2017-2018
   
Junioren 1e klasse 6
DWO JO19-112:45
DoCoS JO19-112:15
Forum Sport JO19-214:30
Gr.WII VAC JO19-115:00
Katwijk JO19-114:30
Laakkwart. JO19-115:00
Meerburg JO19-111:30
SJC JO19-114:30
SVC'08 JO19-113:15
Scheveningen JO19-115:00
VUC JO19-114:30
Wilhelmus JO19-115:00

Junioren 2e klasse 7
DHC JO17-211:15
DUNO JO17-114:00
Forum Sport JO17-310:15
HBS JO17-313:45
HVV JO17-515:15
Quick JO17-314:15
REMO JO17-114:00
SVC'08 JO17-111:15
SVH JO17-114:00
Semper Altius JO17-112:30
TAC'90 JO17-111:00
VUC JO17-112:30

   
Junioren 3e klasse 10
Forum Sport JO17-411:00
Gr.WII VAC JO17-214:45
HBS JO17-613:45
Haagse Hout JO17-111:00
Laakkwart. JO17-215:00
Leidschenveen JO17-114:30
SEV JO17-111:00
SVC'08 JO17-211:30
VELO JO17-514:15
Voorschoten'97 JO17-514:15
Vredenburch JO17-213:30
WIK JO17-112:00

Junioren 4e klasse 02
Concordia JO17-416:45
DSO JO17-511:00
DVC JO17-211:00
Gr.WII VAC JO17-417:00
Leidschenveen JO17-311:00
Oosterheem JO17-110:30
RKDEO JO17-515:00
SVC'08 JO17-309:45
Stompwijk JO17-112:30
TOGB JO17-415:15
Wilhelmus JO17-610:30
Zoetermeer JO17-310:45

   
Junioren 2e klasse 06
DWO JO15-412:45
Forum Sport JO15-2G08:45
Gr.WII VAC JO15-311:30
HVV JO15-312:15
RKAVV JO15-212:00
RKDEO JO15-316:15
Rijnsb.Boys JO15-208:30
SVC'08 JO15-111:30
Stompwijk JO15-112:30
VUC JO15-111:15
Voorschoten'97 JO15-208:30
Wilhelmus JO15-310:30

Junioren 4e klasse 13
ASC JO15-609:45
Blauw-Zwart JO15-612:00
DSO JO15-1013:00
DoCoS JO15-414:30
Foreholte JO15-710:00
Gr.WII VAC JO15-515:15
Meerburg JO15-712:45
SVC'08 JO15-209:30
Stompwijk JO15-211:00
UVS JO15-512:30
Voorschoten'97 JO15-410:30
Wilhelmus JO15-712:30

   
Junioren 6e klasse 8
Concordia JO15-913:15
DHL JO15-513:00
Den Hoorn JO15-913:00
Gr.WII VAC JO15-913:15
HVV JO15-809:00
Nootdorp JO15-709:45
Oliveo JO15-511:45
SEP JO15-311:00
SVC'08 JO15-311:30
Wilhelmus JO15-910:00
Wippolder JO15-511:45
Zoetermeer JO15-711:15

Junioren 5e klasse 01
DWO JO15-612:45
Forum Sport JO15-612:00
Gr.WII VAC JO15-715:15
HVV JO15-712:00
Haagse Hout JO15-112:30
Leidschenveen JO15-311:00
RKAVV JO15-414:00
RKDEO JO15-514:30
SEV JO15-211:00
SVC'08 JO15-409:30
VUC JO15-211:15
Wilhelmus JO15-809:00

   
Junioren 1e klasse 2
Be Fair JO13-109:30
DWO JO13-110:00
De Betrokken Spartaan JO13-112:30
Excelsior'20 JO13-110:00
KMD JO13-108:30
MSV '71 JO13-108:45
Quick Boys JO13-208:30
RVVH JO13-110:00
Rozenburg JO13-112:00
SVC'08 JO13-110:00

Junioren 3e klasse 5
DHC JO13-209:45
DHL JO13-214:00
DSVP JO13-2M11:15
DUNO JO13-111:00
HBS JO13-310:45
HVV JO13-309:30
Haagse Hout JO13-109:30
Laakkwart. JO13-209:00
Nootdorp JO13-311:00
RKDEO JO13-310:00
SVC'08 JO13-208:30
SVH JO13-112:15

   
Junioren 5e klasse 9
Blauw-Zwart JO13-209:00
DWO JO13-410:00
Forum Sport JO13-510:45
HBS JO13-710:45
Haagse Hout JO13-309:45
Nootdorp JO13-512:30
Oliveo JO13-410:15
Quick Boys JO13-710:00
REMO JO13-214:00
RKDEO JO13-811:30
SVC'08 JO13-308:30
Wilhelmus JO13-410:30

Junioren 7e klasse 5
ASC JO13-408:30
Blauw-Zwart JO13-409:00
DWO JO13-708:30
Foreholte JO13-6G08:30
Katwijk JO13-412:00
Noordwijk JO13-308:45
Quick Boys JO13-908:30
ROAC JO13-210:00
Rijnvogels JO13-308:45
SVC'08 JO13-410:00
Teylingen JO13-3G08:30
Voorschoten'97 JO13-910:30

   
Junioren 7e klasse 6
ASC JO13-509:45
BSC '68 JO13-411:00
DVC JO13-309:45
DWO JO13-809:30
Foreholte JO13-808:30
Forum Sport JO13-609:45
Gr.WII VAC JO13-710:00
Nootdorp JO13-610:00
RKDEO JO13-508:30
SVC'08 JO13-509:45
Stompwijk JO13-211:00
VUC JO13-310:15

Pupillen 1e klasse 6
ASC JO11-108:30
BSC '68 JO11-109:45
DSO JO11-309:45
FC Lisse JO11-210:00
Haagse Hout JO11-108:30
Koudekerk JO11-108:45
Meerburg JO11-209:45
RKAVV JO11-110:00
RKDEO JO11-309:45
SJZ JO11-108:45
SVC'08 JO11-109:45
Ter Leede JO11-108:30

   
Pupillen 3e klasse 8
BSC '68 JO11-209:45
DHC JO11-409:45
DSO JO11-408:30
DWO JO11-408:30
GOL Sport JO11-110:30
HVV JO11-409:30
Rijnvogels JO11-308:45
SVC'08 JO11-208:30
SVH JO11-409:30
Stompwijk JO11-109:45
VUC JO11-210:15
VVSB JO11-309:00

Pupillen 5e klasse 08
DSO JO11-608:30
DWO JO11-510:00
Forum Sport JO11-408:45
Leidschenveen JO11-111:30
Meerburg JO11-512:15
Oosterheem JO11-109:30
RKDEO JO11-708:30
SEV JO11-511:00
SJZ JO11-308:45
SVC'08 JO11-308:30
Voorschoten'97 JO11-409:30
Wilhelmus JO11-411:00

   
Pupillen 6e klasse 09
Blauw-Zwart JO11-410:00
Foreholte JO11-508:30
Gr.WII VAC JO11-809:45
Meerburg JO11-7G13:30
Oegstgeest JO11-309:30
RCL JO11-708:30
Rijnvogels JO11-508:45
Roodenburg JO11-109:00
SVC'08 JO11-408:30
UVS JO11-709:45
Valken'68 JO11-210:00
Voorschoten'97 JO11-510:30

Pupillen 6e klasse 13
DSO JO11-709:45
DWO JO11-710:00
Gr.WII VAC JO11-909:45
Groeneweg JO11-509:00
HVV JO11-709:30
Oosterheem JO11-209:30
RKAVV JO11-308:45
RKDEO JO11-908:30
SVC'08 JO11-508:30
Stompwijk JO11-209:45
Wilhelmus JO11-511:00
Zoetermeer JO11-408:30

   
Pupillen 8e klasse 09
DHL JO11-808:30
DVC JO11-308:30
DWO JO11-808:30
Forum Sport JO11-508:45
Oosterheem JO11-408:30
Quick Boys JO11-908:30
RKAVV JO11-408:45
RKDEO JO11-1309:45
SVC'08 JO11-609:30
Vredenburch JO11-708:45
Wilhelmus JO11-609:45
Wippolder JO11-609:00

Pupillen 9e klasse 02
Blauw-Zwart JO11-510:00
DWO JO11-1110:00
Den Hoorn JO11-1010:30
DoCoS JO11-808:30
Oliveo JO11-710:30
Quick Boys JO11-808:30
RKDEO JO11-1511:00
SVC'08 JO11-708:30
Stompwijk JO11-409:45
VUC JO11-409:00
Wilhelmus JO11-711:00
Zoetermeer JO11-509:30

   
Pupillen 1e klasse 5
Concordia JO9-111:00
Forum Sport JO9-208:45
Gr.WII VAC JO9-111:00
Nootdorp JO9-109:45
Oliveo JO9-110:15
RKAVV JO9-108:45
RKDEO JO9-209:30
Rijnvogels JO9-108:45
SVC'08 JO9-109:30
Soccer Boys JO9-109:45
TOGB JO9-110:00
Wilhelmus JO9-208:30

Pupillen 3e klasse 4
Die Haghe JO9-209:30
HBS JO9-308:30
HVV JO9-409:30
Laakkwart. JO9-211:30
Loosduinen JO9-110:00
ODB JO9-112:00
Quick JO9-308:30
Quick Steps JO9-110:00
RAS JO9-110:00
SVC'08 JO9-208:30
Semper Altius JO9-109:00
Vredenburch JO9-210:00

   
Pupillen 6e klasse 01
ASC JO9-308:30
Foreholte JO9-311:15
JO9-3G 08:30
Kagia JO9-310:00
Noordwijk JO9-408:45
Quick Boys JO9-609:30
Rijnvogels JO9-508:45
SVC'08 JO9-310:40
Ter Leede JO9-408:30
UVS JO9-308:30
VVSB JO9-408:30
Voorschoten'97 JO9-810:30

Pupillen 6e klasse 06
Concordia JO9-413:30
DHL JO9-308:30
DSVP JO9-408:45
DWO JO9-408:30
Forum Sport JO9-409:45
Gr. Willem II VAC JO9-9M13:30
HVV JO9-711:30
Haagse Hout JO9-208:30
Nootdorp JO9-408:30
Oliveo JO9-309:00
RKDEO JO9-709:30
SVC'08 JO9-410:40

   
Pupillen 8e klasse 02
DSVP JO9-509:45
Forum Sport JO9-611:45
HVV JO9-908:30
Oosterheem JO9-208:30
RKAVV JO9-608:30
RKDEO JO9-1108:30
SJC JO9-508:30
SVC'08 JO9-508:30
Stompwijk JO9-409:00
UDO JO9-509:00
Wilhelmus JO9-711:00
Zoetermeer JO9-708:30

Pupillen 10e klasse 2
ARC JO9-9M10:00
DSO JO9-8M08:30
JO9-11M 08:45
Leidschenveen JO9-6M09:00
Quick JO9-7M08:30
Quick JO9-8M08:30
RKAVV JO9-4M08:45
SVC'08 JO9-6M08:30
VELO JO9-8M10:00
Voorschoten'97 JO9-10M09:30

   
Pupillen 2e klasse 2
ARC JO8-208:30
Blauw-Zwart JO8-208:30
DoCoS JO8-109:45
Foreholte JO8-208:30
Katwijk JO8-309:30
Leiden JO8-110:00
Meerburg JO8-209:30
Quick Boys JO8-510:30
Rijnvogels JO8-108:30
SVC'08 JO8-108:30
Valken'68 JO8-209:00
Voorschoten'97 JO8-508:30

Pupillen 2e klasse 05
Concordia JO8-313:30
DWO JO8-208:30
Forum Sport JO8-308:30
Gr.WII VAC JO8-209:45
HBS JO8-308:30
HVV JO8-408:30
Nootdorp JO8-408:30
SEV JO8-110:00
SVC'08 JO8-208:30
VELO JO8-208:45
Wilhelmus JO8-708:30

   
Pupillen 2e klasse 07
ARC JO8-308:30
Blauw-Zwart JO8-308:30
DoCoS JO8-209:45
Foreholte JO8-408:30
Katwijk JO8-408:30
Meerburg JO8-409:30
Oegstgeest JO8-108:30
Quick Boys JO8-610:30
RCL JO8-408:30
SVC'08 JO8-308:30
Valken'68 JO8-309:00

Pupillen 2e klasse 11
Concordia JO8-613:30
DWO JO8-308:30
Den Hoorn JO8-308:30
Die Haghe JO8-511:30
Forum Sport JO8-408:30
Gr.WII VAC JO8-308:30
HBS JO8-508:30
HVV JO8-808:30
Quick JO8-608:30
SEV JO8-210:00
SVC'08 JO8-408:30
VELO JO8-510:00

   
Meiden 1e klasse 4
Altior MO13-110:30
Bernardus MO13-110:15
Foreholte MO13-110:00
Gr.WII VAC MO13-111:15
Katwijk MO13-208:30
Quick Boys MO13-110:00
RCL MO13-109:45
SVC'08 MO13-108:30
Valken'68 MO13-110:15
WVC MO13-110:00

Meiden 2e klasse 1
DSO MO11-208:30
DWO MO11-108:30
FC Lisse MO11-108:45
Forum Sport MO11-208:45
Gr.WII VAC MO11-309:45
Haagse Hout MO11-109:30
Oegstgeest MO11-208:30
RKAVV MO11-109:00
Rijnvogels MO11-210:00
SVC'08 MO11-108:30
Voorschoten'97 MO11-210:30
Voorschoten'97 MO11-308:30
Bezoek onze Facebook pagina.

Recente Uitslagen

26-05 Valken'68 1 - SVC'08 1 1-1
05-06 SVC'08 VE1 - Loosduinen VE1 5-4
31-05 SVC'08 JO15-2 - RKAVV JO15-3 3-2
30-05 SVC'08 VE2 - CVC Reeuwijk VE1 5-3
30-05 ROAC JO13-2 - SVC'08 JO13-4 1-2
29-05 Graaf W II VAC JO13-7 - SVC'08 JO13-5 1-3
29-05 Full Speed JO13-1 - SVC'08 JO13-2 1-1
28-05 SVC'08 VR2 - Semper Altius VR1 3-2
26-05 Wippolder JO15-5 - SVC'08 JO15-3 4-2
26-05 SVC'08 10 - HVZ 1 2-1
Meer uitslagen

Hoofdsponsor

Jeugdsponsor

Sponsors

Impressed print & signCafé De RenbaanKoop bij de sponsors van SVC'08INGZuurmond WoninginrichingDe Rijk magazijninrichtingHG HuizenbeheerKika KInderen KAnkervrijBeltonaEigendaal & van Romondt
ZarautzIntensionDe LensTK TrainingskampenTheo's busreizenBoeg NauticEVE maatvoeringEsso ScheveningenNotariskantoor Ellens & LentzeASTA Casino