Home
Vereniging
Historie
Bestuur
Stichting Oostersportpark
Accommodatie
Ereleden
Privacy Statement
Clublied
Senioren
SVC'08 1
SVC'08 2
SVC'08 3
SVC'08 4
SVC'08 5
SVC'08 6
SVC'08 O23-1
SVC'08 O23-2
SVC'08 35+1
SVC'08 35+2
SVC'08 35+3
SVC'08 35+4
SVC'08 35+5
Walking Football
Vrouwen
Vrouwencommissie
Leiders & Trainers
Teamindeling Meisjes
Teams
VR1
VR2
MO17-1
MO15-1
MO13-1
MO11-1
MO11-2
Jeugd
Elftallen Strructuur
Jeugdkampen
Toernooien
Zo doen wij het !
Jeugdcommissie
Technische Commisie Jeugd
Wedstrijdsecretaris
Trainers & Leiders
Teamindelingen
Keeperstraining Jeugd
JO17 t/m JO15
JO17-1
JO16-1
JO15-1
JO15-2
JO15-3
JO14 t/m JO7
JO14-1
JO14-2
JO!3 t/m JO7
JO13-1
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO11-1
JO11-2
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO7-1
JO7-2
Wedstrijdzaken
Programma Thuis
Programma uit
Afspraken mbt seizoen 2023-2024
Afgelastingen
Afspraken vriendschappelijke wedstrijden
Trainingsvelden Schema
Wedstrijdkalender 2023-2024
Voetbal.NL App
Instructie voetbal.nl app downloaden
Sponsoring
Sponsormogelijkheden
Sponsorcommissie
Hoofdsponsors
Zilversponsors
Bordsponsors
Overige Sposoring
Lidmaatschap
Lidmaatschap
Contributie
Aanmeldingsproces
Aanmeldingsformulier
Lidmaatschap opzeggen
Contact
Overig
Foto Albums
Documenten
Digitaal krantje SVC'08
Presentatiegidsen
Fysiotherapie op SVC'08
Commissies en Roosters
Commissies
Roosters
Commissiekamerrooster
Barrooster Maandag
Barrooster Woensdag
Barrooster Donderdag
Barrooster Zaterdag
Vertrouwenscontactpersoon
Home
Vereniging
+
Historie
Bestuur
Stichting Oostersportpark
Accommodatie
Ereleden
Privacy Statement
Clublied
Senioren
+
SVC'08 1
SVC'08 2
SVC'08 3
SVC'08 4
SVC'08 5
SVC'08 6
SVC'08 O23-1
SVC'08 O23-2
SVC'08 35+1
SVC'08 35+2
SVC'08 35+3
SVC'08 35+4
SVC'08 35+5
Walking Football
Vrouwen
+
Vrouwencommissie
Leiders & Trainers
Teamindeling Meisjes
Teams
+
Teams
VR1
VR2
MO17-1
MO15-1
MO13-1
MO11-1
MO11-2
Jeugd
+
Elftallen Strructuur
Jeugdkampen
Toernooien
Zo doen wij het !
Jeugdcommissie
Technische Commisie Jeugd
Wedstrijdsecretaris
Trainers & Leiders
Teamindelingen
Keeperstraining Jeugd
JO17 t/m JO15
+
JO17-1
JO16-1
JO15-1
JO15-2
JO15-3
JO14 t/m JO7
+
JO14-1
JO14-2
JO!3 t/m JO7
+
JO13-1
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO11-1
JO11-2
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO7-1
JO7-2
Wedstrijdzaken
+
Programma Thuis
Programma uit
Afspraken mbt seizoen 2023-2024
Afgelastingen
Afspraken vriendschappelijke wedstrijden
Trainingsvelden Schema
Wedstrijdkalender 2023-2024
Voetbal.NL App
+
Voetbal.NL App
Instructie voetbal.nl app downloaden
Sponsoring
+
Sponsormogelijkheden
Sponsorcommissie
Hoofdsponsors
Zilversponsors
Bordsponsors
Overige Sposoring
Lidmaatschap
+
Lidmaatschap
Contributie
Aanmeldingsproces
Aanmeldingsformulier
Lidmaatschap opzeggen
Contact
Overig
+
Foto Albums
Documenten
Digitaal krantje SVC'08
Presentatiegidsen
Fysiotherapie op SVC'08
Commissies en Roosters
+
Commissies
Roosters
+
Commissiekamerrooster
Barrooster Maandag
Barrooster Woensdag
Barrooster Donderdag
Barrooster Zaterdag
Vertrouwenscontactpersoon
Volledig Programma
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Scheidsrechter
Accommodatie
Veld
Details
di 19-mrt. 18:30
SVC'08 JO14-1 - GRAAF WILLEM II VAC JO14-1
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
veld 1
wo 20-mrt. 18:30
TEGENSTANDER NOG ONBEKEND - SVC'08 JO10-1
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
veld 1
wo 20-mrt. 18:30
SVC'08 MO11-1 - DSO MO11-1
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
veld 1 A
wo 20-mrt. 19:30
FC SKILLZ JO15-1 - SVC'08 JO15-1
Sportpark Zonneveld
veld 1
wo 20-mrt. 19:30
FC Skillz O15-1 - SVC'08 O15-1
Sportpark Zonneveld
veld 2
do 21-mrt. 17:15
SVC'08 JO11-4 - SVC'08 JO10-MIX
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
veld 1 B
vr 22-mrt. 20:00
SVC'08 35+1 - BMT 35+1
Sportpark Escamp I BMT
veld 1 A
vr 22-mrt. 20:30
Forum Sport 35+1 - SVC'08 35+1
Sportpark Escamp I BMT
veld 1 B
vr 22-mrt. 21:00
SVC'08 35+1 - SVO Buytenpark 35+2
Sportpark Escamp I BMT
veld 1 B
vr 22-mrt. 22:00
FC Zoetermeer 35+2 - SVC'08 35+1
Sportpark Escamp I BMT
veld 1 B
za 23-mrt. 09:00
SVC'08 JO11-1 - ADO Den Haag JO11-2
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
veld 1 B
za 23-mrt. 09:00
SVC'08 JO14-2 - FC Zoetermeer JO14-4
L. (Lucien) Hamers
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
veld 3
za 23-mrt. 09:00
SVC'08 JO13-1 - Die Haghe JO13-4
D.J. (Durk) Bosma
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
veld 2
za 23-mrt. 09:00
SVC'08 JO12-1 - Sportlust '46 JO12-3
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
veld 1 A
za 23-mrt. 09:00
Lugdunum JO8-1 - SVC'08 JO8-1
Sportpark Kikkerpolder
veld 1-Lugdunum/Football Factory A2
za 23-mrt. 09:00
VCS MO13-1 - SVC'08 MO13-1
Sportpark Escamp 1 VCS
veld 1
za 23-mrt. 09:00
SVC'08 JO8-3 - HVV JO8-6
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
veld 4 A1
za 23-mrt. 09:15
FC Oegstgeest JO14-1 - SVC'08 JO14-1
K. (Koos) Blankenstijn
Sportpark De Voscuyl Oegstgeest
veld 3
za 23-mrt. 10:00
ODB 3 - SVC'08 3
Sportpark Albarda
veld 1
za 23-mrt. 10:00
S.V. Den Hoorn MO15-3 - SVC'08 MO15-1
Sportpark Den Hoorn
veld 2
za 23-mrt. 10:30
Haagse Hout 4 - SVC'08 5
Afgeschermd
Sportpark Vlamenburg
veld 2 licht
za 23-mrt. 10:30
DUNO JO11-2 - SVC'08 JO11-2
Sportpark Haagsche Dynamiek
veld 1 A
za 23-mrt. 11:00
SVC'08 VR1 - VVSB VR1
H. (Hans) van der Pot
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
veld 3
za 23-mrt. 11:00
SVC'08 O23-1 - DUNO O23-1
T.E. (Thomas) van Luijtelaar
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
veld 1
za 23-mrt. 11:00
SVC'08 MO17-1 - Die Haghe MO17-3
S. (Simon) Roeleveld
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
veld 2
za 23-mrt. 11:00
SVC'08 JO16-1 - FC LISSE JO16-1
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
veld 4
za 23-mrt. 13:00
SVC'08 VR2 - MVV '27 VR2
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
veld 2
za 23-mrt. 13:00
SVC'08 4 - Nootdorp 2
R. (Richard) van der Harst
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
veld 1
za 23-mrt. 13:00
SVC'08 JO15-2 - FC Oegstgeest JO15-2
R. (Ricardo) van Beelen
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
veld 4
za 23-mrt. 13:00
SVC'08 JO15-3 - FC Oegstgeest JO15-3
Afgeschermd
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
veld 3
za 23-mrt. 13:00
Voorschoten`97 12 - SVC'08 6
R.R. (Roy) George
Sportpark Adegeest
veld 3
za 23-mrt. 14:30
Nieuwkoop 1 - SVC'08 1
E.M. (Ed) Toonen
Sportpark De Dulen
veld 1
za 23-mrt. 14:30
Coal 35+2 - SVC'08 35+2
Sportpark Coal
veld 2 - Kunstgrasveld
za 23-mrt. 14:30
Loosduinen 35+1 - SVC'08 35+5
Sportpark Madestein
veld 2-Loosduinen
za 23-mrt. 14:45
Voorschoten`97 35+1 - SVC'08 35+4
H. (Hans) Wesselman
Sportpark Adegeest
veld 5
za 23-mrt. 15:00
SVC'08 35+3 - Rijnsburgse Boys 35+1
N. (Nico) Korving
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
veld 3
za 23-mrt. 15:00
SVC'08 35+1 - Wanica Star 35+1
M.W. (Mark) Fokker
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
veld 2
za 23-mrt. 15:00
SVC'08 O23-2 - Scheveningen O23-2
T. (Theo) van Zeeland
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
veld 1
za 23-mrt. 16:00
SJZ 3 - SVC'08 2
Sportpark Haasbroek
veld 1
ma 25-mrt. 20:00
SVC'08 O17-1 - HVV O17-1
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
veld 1
di 26-mrt. 18:30
SVC'08 JO14-1 - DHC JO14-1
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
veld 1
Uitwedstrijden
Thuiswedstrijden