Wedstrijdprogramma 14 april
SVC'08
Print

Wedstrijdprogramma 14 april
Laatst bijgewerkt op: 13-04-2018 om: 17:00.

Door een storing bij het inlezen van wedstrijdgegevens vanuit Sportlink is de opmaak van het wedstrijdprogramma voor zaterdag 14 april anders dan je gewend bent. De vooruitblik naar wedstrijden van de komende weken is op dit moment niet beschikbaar/zichtbaar. Onze excuses voor de evt. overlast. Er wordt aan gewerkt.

Senioren



Aanvangstijd Thuis team Uit team Scheidsrechter Veld
14:30 Honselersdijk 1 SVC'08 1 R. (Rick) Turk veld 1
14:15 Quick Boys 4 SVC'08 2 F.H. (Fred) van Steenis veld 3
13:00 KSD-Marine 2 SVC'08 5
veld 2
12:45 Nootdorp 5 SVC'08 6 Brouw, P. (Patrick) veld 3
13:00 Blauw-Zwart 5 SVC'08 7 Winkelman, G.J.M. (Gert-jan) veld 3
13:00 Wilhelmus 3 SVC'08 8
veld 3
13:15 SVC'08 9 Ariston'80 12 Zuurmond, J.K. (Jeroen) veld 3
17:00 Gr.WII VAC 1 SVC'08 10
veld 2
11:15 SVC'08 11 Voorschoten'97 15 Baaren, R.B. (Ron) van veld 3
15:15 SVC'08 12 Forum Sport 10 Visser, S.B. (Sjoerd) veld 1





Veteranen



Aanvangstijd Thuis team Uit team Scheidsrechter Veld
13:15 Quick Steps VE1 SVC'08 VE1
veld 2
15:15 SVC'08 VE2 Aarlanderveen VE1 Bangoer, A. (Aniel) veld 3
15:30 SVC'08 VE3 Die Haghe VE1 Zeeland, T. (Theo) van veld 4
11:15 SVC'08 VE4 Rijnsb.Boys VE1 Teylingen, L.H. (Leo) van veld 4





Vrouwen



Aanvangstijd Thuis team Uit team Scheidsrechter Veld
13:15 SVC'08 VR1 Ter Leede VR3 Pot, H. (Hans) van der veld 1





Jeugd NB. Volgorde naar tijd!



Aanvangstijd Thuis team Uit team Scheidsrechter Veld
08:30 SVC'08 JO13-4 ASC JO13-4 Hamers, L. (Lucien) veld 3
08:30 RKDEO JO13-5 SVC'08 JO13-5 Wever, B. (Barry) veld 1
08:30 Ter Leede JO11-1 SVC'08 JO11-1 Dam, T. (Tijn) van veld 2
08:30 SVC'08 JO11-2 Valken'68 JO11-1
Veld 1AB
08:30 SVC'08 JO11-5 HVV JO11-7
Veld 2AB
08:30 SVC'08 JO11-7 Duindorp sv JO11-2
Veld 4CD
08:30 SVC'08 JO9-2 Vredenburch JO9-1
Veld 4B
08:30 SVC'08 JO9-4 DWO JO9-4
Veld 4A
08:30 SVC'08 JO9-5 Stompwijk JO9-4
Veld 2D
08:30 Forum Sport JO9-7M SVC'08, JO9-6M
veld 2
08:30 TOGB JO8-3 SVC'08 JO8-1
veld 5
08:30 SVC'08 JO8-2 HBS JO8-5
Veld 1C
08:30 SVC'08 JO8-3 VELO JO8-6
Veld 2C
08:30 SVC'08 JO7-1 Nootdorp JO7-1
Veld 1D
09:00 Hercules JO9-2 SVC'08 JO9-3
veld 1
09:00 VUC JO7-1 SVC'08 JO7-2
veld 1
09:30 SVC'08 JO15-2 Leidschenveen JO15-4 Hoeven, H. (Hans) van der veld 1
09:30 Forum Sport JO11-4 SVC'08 JO11-3
veld 6
09:30 SVC'08 MO13-1 Oegstgeest MO13-1
veld 2
09:35 SVC'08 JO17-3 svWassenaar JO17-1 Dekker, G.G. (Gerard) veld 4
10:00 VVSB JO13-1 SVC'08 JO13-1
Hoofdveld
10:00 SVC'08 JO13-3 TAC'90 JO13-2 Gordijn, J.C. (Joan) veld 3
10:00 Blauw-Zwart JO11-4 SVC'08 JO11-4
veld 4
10:30 HVV JO8-9 SVC'08 JO8-4
veld 3
10:30 Maasdijk MO11-1 SVC'08 MO11-1
veld 1
11:00 SVC'08 JO15-1 Gr.WII VAC JO15-3 Hoeven, H. (Hans) van der veld 2
11:00 Leidschenveen JO15-3 SVC'08 JO15-4 Hoogweg, L. (Lars) veld 2
11:00 RKDEO JO11-12 SVC'08 JO11-6
veld 2
11:15 SVC'08 JO19-1 Forum Sport JO19-2 S. (Simon) Taal veld 1
12:00 BMT JO13-2 SVC'08 JO13-2
veld 3
12:30 VUC JO15-2 SVC'08 JO15-3 Diesveld, X.J. (Xander) veld 2
12:45 SVC'08 JO17-1 SVH JO17-1 Taal, N. (Nico) veld 2
13:30 SVC'08 JO17-2 Voorschoten'97 JO17-4 Zaanen, W.M. (Wim) van veld 4
Bezoek onze Facebook pagina.

Recente Uitslagen

21-04 Nieuwkoop 1 - SVC'08 1 5-3
21-04 Voorschoten`97 12 - SVC'08 7 2-1
21-04 SVC'08 JO15-3 - Nootdorp JO15-7 4-4
21-04 SVC'08 VE2 - Moerkapelle VE1 2-2
21-04 Nootdorp 6 - SVC'08 9 2-3
21-04 Meerburg JO11-7G - SVC'08 JO11-4 4-2
21-04 Scheveningen JO15-2 - SVC'08 JO15-2 2-3
21-04 Katwijk 8 - SVC'08 10 1-6
21-04 SVC'08 VE4 - Graaf W II VAC VE2 3-3
21-04 SVC'08 4 - Westlandia 7 3-2
Meer uitslagen

Hoofdsponsor

Jeugdsponsor

Sponsors

Esso ScheveningenEigendaal & van RomondtHG HuizenbeheerZarautzASTA CasinoINGKika KInderen KAnkervrijImpressed print & signEVE maatvoeringBoeg Nautic
Theo's busreizenDe LensZuurmond WoninginrichingTK TrainingskampenKoop bij de sponsors van SVC'08IntensionDe Rijk magazijninrichtingNotariskantoor Ellens & LentzeCafé De RenbaanBeltona