Indelingen beker 2018 - 2019
SVC'08
Print

Indelingen beker 2018 - 2019
Laatst bijgewerkt op: 30-07-2018 om: 00:28.

vv SVC'08 - Indelingen beker 2018-2019
   
Senioren beker groep 1-26
1VUC 114:00
2SVC'08 114:30
3Wippolder 114:00
4HVV 114:00

Senioren beker groep 2-32
1Te Werve 212:00
2SEV 211:00
3VELO 212:45
4SVC'08 212:00

   
Senioren beker groep 4-38
1SVC'08 315:00
2Quick Boys 714:00
3Valken'68 414:00
4SEV 313:00

Senioren beker groep 4-41
1LVV Football Factory 216:15
2FC Oegstgeest 512:30
3Sporting Leiden 312:00
4SVC'08 413:00

   
Senioren beker groep 6-47
1SVC'08 513:00
2Die Haghe 714:30
3Rijnsb.Boys 612:00
4Quick Boys 1412:00

Senioren beker groep 6-09
1Blauw-Zwart 513:00
2Sporting Leiden 812:00
3PGS/VOGEL 312:30
4SVC'08 613:00

   
Senioren beker groep 7-27
1LVV Football Factory 412:00
2FC Oegstgeest 915:00
3Rijnsb.Boys 914:00
4SVC'08 711:00

Senioren beker groep 8-08
1SVC'08 815:00
2Quick Boys 2114:00
3Katwijk 815:00
4Rijnvogels 914:30

   
Senioren beker groep 8-27
1SVC'08 913:00
2Voorschoten'97 1414:15
3SEV 913:00
4FC Oegstgeest 1112:30

Veteranen beker groep 1-09
1PPSC VE112:00
2Duindorp sv VE112:30
3SVC'08 VE115:00
4Nispen van VE214:30

   
Veteranen beker groep 1-10
1Victoria'04 VE115:00
2DUNO VE112:45
3TAC'90 VE114:30
4SVC'08 VE215:00

Veteranen beker groep 1-02
1SVC'08 VE315:00
2RCL VE113:45
3FC Lisse VE215:00
4Soccer Boys VE112:30

   
Junioren beker groep 6-12
1FC Lisse JO19-213:00
2VVSB JO19-114:30
3Nieuwkoop JO19-115:00
4SVC'08 JO19-113:00

Junioren beker groep 3-07
1Den Hoorn JO19-316:00
2DHC JO19-213:00
3SVC'08 JO19-215:00
4HVV JO19-419:00

   
Junioren beker groep 7-07
1ARC JO17-210:15
2VVSB JO17-110:30
3FC Lisse JO17-211:00
4SVC'08 JO17-111:00

Junioren beker groep 3-10
1SVC'08 JO17-215:00
2Rijnvogels JO17-212:45
3Quick JO17-415:00
4FC Oegstgeest JO17-413:00

   
Junioren beker groep 5-08
1Nootdorp JO17-512:30
2SVC'08 JO17-311:00
3Toofan JO17-110:00
4HBS JO17-615:30

Junioren beker groep 7-07
1SVC'08 JO15-109:45
2Scheveningen JO15-111:00
3DWO JO15-111:15
4Blauw-Zwart JO15-110:30

   
Junioren beker groep 3-11
1SVC'08 JO15-211:00
2HDV JO15-112:00
3Noordwijk JO15-208:45
4RCL JO15-312:15

Junioren beker groep 6-25
1VUC JO15-211:15
2SVC'08 JO15-309:45
3Wilhelmus JO15-809:00
4Forum Sport JO15-612:00

   
Junioren beker groep 6-36
1SVC'08 JO15-411:00
2Gr.WII VAC JO15-415:00
3Wilhelmus JO15-1009:00
4VUC JO15-310:15

Pupillen beker groep 8-12
1HBS JO13-210:45
2DoCoS JO13-110:15
3SVC'08 JO13-111:00
4Be Fair JO13-109:45

   
Pupillen beker groep 3-22
1Wilhelmus JO13-410:30
2SVC'08 JO13-208:30
3Forum Sport JO13-311:15
4Gr.WII VAC JO13-208:30

Pupillen beker groep 6-08
1HVV JO13-310:00
2Gr.WII VAC JO13-310:00
3VUC JO13-309:00
4SVC'08 JO13-309:45

   
Pupillen beker groep 3-14
1Gr.WII VAC JO12-210:00
2Wilhelmus JO12-314:30
3HVV JO12-310:30
4SVC'08 JO12-108:30

Pupillen beker groep 4-19
1SVC'08 JO12-209:45
2HVV JO12-410:30
3svWassenaar JO12-110:30
4Gr.WII VAC JO12-311:30

   
Pupillen beker groep 5-32
1Gr.WII VAC JO12-611:30
2SVC'08 JO12-308:30
3Blauw-Zwart JO12-110:00
4HVV JO12-609:30

Pupillen beker groep 2-15
1SVC'08 JO11-108:30
2Die Haghe JO11-108:30
3Alphense Boys JO11-110:15
4Foreholte JO11-208:30

   
Pupillen beker groep 3-17
1SVC'08 JO11-209:45
2RKAVV JO11-209:00
3SEV JO11-209:00
4Gr.WII VAC JO11-210:00

Pupillen beker groep 6-07
1Haagse Hout JO11-108:30
2Gr.WII VAC JO11-508:30
3SVC'08 JO11-308:30
4svWassenaar JO11-109:00

   
Pupillen beker groep 8-06
1Blauw-Zwart JO11-410:00
2SVC'08 JO11-408:30
3HVV JO11-708:30
4Gr.WII VAC JO11-709:45

Pupillen beker groep 1-03
1HVV JO10-111:30
2Gr.WII VAC JO10-109:45
3SVC'08 JO10-108:30
4HBS JO10-109:30

   
Pupillen beker groep 2-14
1Vredenburch JO10-110:00
2Wilhelmus JO10-309:45
3Laakkwart. JO10-112:00
4SVC'08 JO10-209:45

Pupillen beker groep 4-05
1SVC'08 JO10-308:30
2RKAVV JO10-311:30
3HVV JO10-311:30
4Gr.WII VAC JO10-308:30

   
Pupillen beker groep 5-62
1SVC'08 JO10-409:45
2HVV JO10-610:30
3Gr.WII VAC JO10-409:45
4svWassenaar JO10-309:00

Pupillen meisjes beker groep 5-44
1SVC'08 JO10-509:45
2HVV JO10-712:30
3svWassenaar JO10-210:30
4Gr.WII VAC JO10-709:45

   
Pupillen beker groep 5-36
1Gr.WII VAC JO10-508:30
2HVV JO10-411:30
3SVC'08 JO10-608:30
4SEV JO10-309:45

Pupillen beker groep 2-22
1Forum Sport JO9-209:30
2SVC'08 JO9-108:30
3HVV JO9-210:30
4VUC JO9-1G10:15

   
Pupillen beker groep 3-03
1RKAVV JO9-210:15
2SVC'08 JO9-209:45
3Gr.WII VAC JO9-214:30
4Voorschoten'97 JO9-309:30

Pupillen beker groep 5-03
1SVC'08 JO9-308:30
2HVV JO9-509:30
3WIK JO9-209:30
4Wilhelmus JO9-511:00

   
Pupillen beker groep 8-53
1RKAVV JO9-3M09:00
2Wilhelmus JO9-711:00
3SVC'08 JO9-409:45
4Forum Sport JO9-710:00

Pupillen beker groep 8-32
1Forum Sport JO9-8M08:30
2Gr.WII VAC JO9-615:30
3Wilhelmus JO9-908:30
4SVC'08 JO9-5M08:30

   
Pupillen beker groep 2-21
1SEV JO8-109:45
2RKAVV JO8-110:15
3SVC'08 JO8-108:30
4Gr.WII VAC JO8-109:30

Pupillen beker groep 4-02
1SVC'08 JO8-208:30
2Gr.WII VAC JO8-413:30
3HVV JO8-408:30
4RKAVV JO8-211:30

   
Pupillen beker groep 5-39
1HVV JO8-908:30
2Gr.WII VAC JO8-508:30
3SEV JO8-208:30
4SVC'08 JO8-308:30

Dames beker groep 3-26
1SVC'08 VR113:00
2DoCoS VR210:15
3Die Haghe VR210:30
4Sportclub Monster VR310:30

   
Dames beker groep 3-22
1FC Oegstgeest VR312:45
2Rijnvogels VR314:30
3HPSV VR112:00
4SVC'08 VR215:00

Meiden beker groep 2-18
1Quick Boys MO15-210:30
2Katwijk MO15-209:00
3SVC'08 MO15-109:45
4Quick MO15-111:15

   
Meiden beker groep 1-27
1FC Oegstgeest MO13-211:00
2Gr.WII VAC MO13-110:00
3Die Haghe MO13-210:30
4SVC'08 MO13-108:30

Zaal beker groep 2-069
1Stompwijk 4
2SVC'08 1
Bezoek onze Facebook pagina.

Recente Uitslagen

26-05 Valken'68 1 - SVC'08 1 1-1
05-06 SVC'08 VE1 - Loosduinen VE1 5-4
31-05 SVC'08 JO15-2 - RKAVV JO15-3 3-2
30-05 SVC'08 VE2 - CVC Reeuwijk VE1 5-3
30-05 ROAC JO13-2 - SVC'08 JO13-4 1-2
29-05 Graaf W II VAC JO13-7 - SVC'08 JO13-5 1-3
29-05 Full Speed JO13-1 - SVC'08 JO13-2 1-1
28-05 SVC'08 VR2 - Semper Altius VR1 3-2
26-05 Wippolder JO15-5 - SVC'08 JO15-3 4-2
26-05 SVC'08 10 - HVZ 1 2-1
Meer uitslagen

Hoofdsponsor

Jeugdsponsor

Sponsors

ZarautzASTA CasinoTheo's busreizenINGZuurmond WoninginrichingKoop bij de sponsors van SVC'08Eigendaal & van RomondtCafé De RenbaanIntensionHG Huizenbeheer
Boeg NauticDe LensNotariskantoor Ellens & LentzeTK TrainingskampenImpressed print & signBeltonaDe Rijk magazijninrichtingEVE maatvoeringEsso ScheveningenKika KInderen KAnkervrij