Indelingen competitie 2018 - 2019
SVC'08
Print

Indelingen competitie 2018 - 2019
Laatst bijgewerkt op: 13-07-2018 om: 22:23.

vv SVC'08 - Indelingen 2018-2019
   
Senioren klasse 2C
-Berkel 114:30
-Soccer Boys 114:30
-UVS 114:30
-DoCoS 114:30
-Valken'68 114:30
-Voorschoten'97 114:30
-RCL 115:00
-Te Werve 114:30
-TAVV 114:30
-DSO 114:30
-SVC'08 114:30
-Sportclub Monster 114:30
-VELO 114:30
-HVC'10 114:30

Senioren 2e klasse A
-Alexandria'66 212:30
-DoCoS 212:15
-ARC 312:15
-FC Oegstgeest 212:00
-Quick Boys 414:00
-Rijnsb.Boys 314:00
-Ter Leede 313:00
-DSO 212:00
-SVC'08 212:00
-Katwijk 312:00
-Noordwijk 314:30
-Nieuwkoop 212:00

   
Senioren 4e klasse 12
-Berkel 413:00
-Ariston'80 312:00
-DWO 412:45
-SVC'08 315:00
-DSVP 415:00
-Nootdorp 312:30
-SEV 413:00
-Semper Altius 314:30
-DVC 212:00
-DHL 116:00
-VELO 612:30
-Concordia 216:45

Senioren 4e klasse 05
-Blauw-Zwart 314:30
-Ariston'80 412:00
-DWO 612:45
-Haagse Hout 212:00
-SVC'08 413:00
-DSVP 515:00
-RKAVV 115:00
-Nootdorp 413:45
-SEV 313:00
-Forum Sport 314:30
-Wilhelmus 114:30
-Zoetermeer 212:30

   
Senioren 6e klasse 10
-Vitesse Delft 412:00
-SVC'08 513:00
-Wanica Star 311:00
-Nootdorp 514:30
-Forum Sport 513:00
-Die Haghe 612:30
-Sportclub Monster 914:30
-Ariston'80 916:00
-Wilhelmus 212:30
-FC 's-Gravenzande 1014:45
-Concordia 316:45
-RVC Celeritas 312:00

Senioren 6e klasse 04
-FC Lisse 513:00
-Quick Boys 1514:00
-DWO 712:45
-Haagse Hout 312:00
-DSO 1113:00
-SVC'08 613:00
-SEV 511:00
-Forum Sport 613:00
-Oosterheem 513:00
-Blauw-Zwart 613:00
-VUC 113:00
-KSD-Marine 315:00

   
Senioren 7e klasse 06
-Voorschoten'97 912:30
-DWO 812:45
-Rijnsb.Boys 812:00
-SVC'08 711:00
-SEV 715:00
-Sporting Leiden 914:00
-Forum Sport 913:00
-Wilhelmus 315:00
-Ariston'80 1114:00
-KSD-Marine 410:30
-Haagse Hout 414:30
-RKAVV 315:00

Senioren 8e klasse 07
-RKDEO 215:30
-SVC'08 815:00
-DSVP 713:00
-SEV 911:00
-Forum Sport 1015:00
-Scheveningen 615:00
-Oosterheem 711:00
-Die Haghe 814:30
-Berkel 815:00
-Oliveo 315:00
-Wilhelmus 612:30
-Ariston'80 1510:00

   
Senioren 8e klasse 08
-Honselersdijk 915:00
-KMD 612:15
-SVC'08 913:00
-RAS 414:30
-LYRA 1315:00
-Oosterheem 813:00
-VUC 213:30
-Wilhelmus 513:00
-Gr.WII VAC 116:45
-Scheveningen 713:00
-Toofan 112:00
-Die Haghe 1016:15

Veteranen 1e klasse 1
-PKC '85 VE114:30
-TAC'90 VE114:30
-RCL VE113:45
-Quick Steps VE114:00
-DSVP VE115:00
-Forum Sport VE113:00
-Semper Altius VE114:30
-SVC'08 VE115:00
-Loosduinen VE114:30
-VVOR VE114:30
-Alphia VE114:30

   
Veteranen 2e klasse 4
-Nispen van VE114:30
-WDS VE114:30
-Woubrugge VE114:30
-FC Lisse VE115:00
-SVC'08 VE215:00
-CVC Reeuwijk VE112:00
-Nispen van VE214:30
-Boshuizen VE114:00
-FC Lisse VE215:00
-Aarlanderveen VE114:00
-Jodan Boys VE116:15

Veteranen 2e klasse 3
-SEV VE115:00
-Die Haghe VE112:30
-DUNO VE112:45
-SVC'08 VE315:00
-Wanica Star VE115:00
-Duindorp sv VE112:30
-TAC'90 VE212:00
-TAC'90 VE312:00
-FC 's-Gravenzande VE112:45
-Wanica Star VE212:00
-Blauw-Zwart VE113:00
-PGS/VOGEL VE112:30

   
Veteranen 3e klasse 3
-Voorschoten'97 VE114:15
-Rijnsb.Boys VE116:15
-Gr.WII VAC VE213:00
-svWassenaar VE114:30
-Gr.WII VAC VE115:00
-Haagse Hout VE115:00
-Voorschoten'97 VE214:15
-SVC'08 VE413:00
-KSD-Marine VE112:00
-Blauw-Zwart VE214:30
-Forum Sport VE215:00
-Semper Altius VE414:30
-Wilhelmus VE115:00
-DUNO VE214:30

Junioren 1e klasse 2
-Quick JO19-212:15
-TAC'90 JO19-112:00
-HBS JO19-213:45
-Scheveningen JO19-115:00
-VCS JO19-114:30
-Die Haghe JO19-112:00
-VUC JO19-114:30
-SVC'08 JO19-113:00
-Vredenburch JO19-112:15
-Wilhelmus JO19-115:00
-BMT JO19-114:00
-Laakkwart. JO19-115:00

   
Junioren 3e klasse 1
-Nispen van JO19-112:30
-Noordwijk JO19-212:30
-Voorschoten'97 JO19-314:15
-Blauw-Zwart JO19-212:00
-Haagse Hout JO19-114:00
-Rijnsb.Boys JO19-214:30
-SVC'08 JO19-215:00
-HVV JO19-319:00
-UVS JO19-215:00
-Teylingen JO19-115:00
-Lugdunum JO19-112:00
-Sporting Leiden JO19-111:00

Junioren 1e klasse 3
-Quick JO17-212:30
-HBS JO17-213:45
-DHL JO17-115:30
-Laakkwart. JO17-112:00
-Concordia JO17-215:00
-Nootdorp JO17-113:00
-DUNO JO17-116:00
-SVC'08 JO17-111:00
-Forum Sport JO17-214:30
-HVV JO17-214:30
-REMO JO17-114:00
-DHC JO17-215:00

   
Junioren 3e klasse 4
-RKDEO JO17-213:45
-Gr.WII VAC JO17-214:30
-DSO JO17-315:00
-Concordia JO17-313:15
-RKAVV JO17-211:30
-DSVP JO17-211:15
-Zoetermeer JO17-310:45
-SVC'08 JO17-215:00
-Forum Sport JO17-310:15
-BSC '68 JO17-210:00
-SEV JO17-111:00
-Wilhelmus JO17-314:30

Junioren 5e klasse 7
-DWO JO17-315:00
-Gr.WII VAC JO17-316:45
-Concordia JO17-515:00
-RKAVV JO17-314:30
-Wippolder JO17-414:00
-Forum Sport JO17-611:15
-SVC'08 JO17-311:00
-SEV JO17-209:00
-VUC JO17-212:30
-Nootdorp JO17-414:30
-HVV JO17-714:00
-Wilhelmus JO17-712:30

   
Junioren 1e klasse 2
-Vitesse Delft JO15-109:00
-TOGB JO15-311:30
-DHL JO15-115:30
-Concordia JO15-210:00
-Oliveo JO15-113:00
-Wippolder JO15-112:00
-Nootdorp JO15-209:45
-SVC'08 JO15-109:45
-Vredenburch JO15-110:15
-HVV JO15-214:30
-Wilhelmus JO15-112:30
-LYRA JO15-110:00
-DHC JO15-211:00

Junioren 3e klasse 02
-Haagse Hout JO15-111:00
-Stompwijk JO15-112:30
-Voorschoten'97 JO15-312:30
-RKAVV JO15-209:30
-svWassenaar JO15-114:00
-SVC'08 JO15-211:00
-Forum Sport JO15-313:30
-HVV JO15-413:00
-Sporting Leiden JO15-111:00
-SEV JO15-111:00
-Wilhelmus JO15-415:00
-Leidschenveen JO15-112:30

   
Junioren 6e klasse 03
-Quick JO15-515:00
-Sportclub Monster JO15-510:30
-DWO JO15-511:15
-Scheveningen JO15-409:00
-Honselersdijk JO15-410:30
-VUC JO15-211:15
-DUNO JO15-316:15
-SVC'08 JO15-309:45
-RAS JO15-310:00
-Wilhelmus JO15-809:00
-Die Haghe JO15-509:30
-SVH JO15-3G12:00

Junioren 6e klasse 06
-DWO JO15-612:45
-Gr.WII VAC JO15-415:00
-Concordia JO15-813:15
-VUC JO15-310:15
-Forum Sport JO15-612:00
-SEV JO15-209:00
-Nootdorp JO15-614:30
-Wilhelmus JO15-914:30
-SVC'08 JO15-411:00
-RKAVV JO15-514:30
-Scheveningen JO15-509:00
-Stompwijk JO15-312:30

   
Pupillen 1e klasse 4
-Semper Altius JO13-109:00
-DWO JO13-208:30
-Laakkwart. JO13-109:00
-Scheveningen JO13-111:00
-Concordia JO13-310:00
-DSVP JO13-109:45
-Wippolder JO13-110:15
-VUC JO13-112:00
-SVC'08 JO13-111:00
-Vredenburch JO13-108:30
-Wilhelmus JO13-210:30

Pupillen 3e klasse 8
-UVS JO13-208:30
-Noordwijk JO13-210:30
-Gr.WII VAC JO13-208:30
-VVSB JO13-209:00
-SJC JO13-208:30
-RCL JO13-3M08:30
-Stompwijk JO13-111:00
-FC Lisse JO13-410:00
-Rijnsb.Boys JO13-208:30
-Warmunda SV JO13-110:30
-SVC'08 JO13-208:30
-Sporting Leiden JO13-111:00

   
Pupillen 6e klasse 4
-Alphense Boys JO13-509:00
-Quick Boys JO13-310:30
-ASC JO13-208:30
-Foreholte JO13-308:30
-Kagia JO13-209:00
-Gr.WII VAC JO13-310:00
-SJC JO13-308:30
-DOSR JO13-309:00
-Lugdunum JO13-110:00
-SVC'08 JO13-309:45

Pupillen 2e klasse 7
-Wilhelmus JO12-314:30
-HVV JO12-310:30
-Leidschenveen JO12-210:15
-Gr.WII VAC JO12-210:00
-RKDEO JO12-211:30
-SVC'08 JO12-108:30
-Forum Sport JO12-309:30
-Nootdorp JO12-109:45
-Vredenburch JO12-208:30
-Oliveo JO12-111:30
-WIK JO12-109:30
-DHL JO12-311:30

   
Pupillen 3e klasse 7
-RKAVV JO12-209:00
-HVV JO12-410:30
-Gr.WII VAC JO12-311:30
-SVC'08 JO12-209:45
-Quick Boys JO12-209:30
-Rijnvogels JO12-108:45
-Meerburg JO12-412:15
-svWassenaar JO12-110:30
-Katwijk JO12-209:30
-DoCoS JO12-210:00
-Voorschoten'97 JO12-408:30
-Valken'68 JO12-209:30

Pupillen 4e klasse 01
-Gr.WII VAC JO12-411:30
-SVC'08 JO12-308:30
-Duindorp sv JO12-111:00
-FC 's-Gravenzande JO12-309:30
-Forum Sport JO12-510:30
-Vredenburch JO12-308:30
-DWO JO12-211:15
-Quick Steps JO12-210:15
-HVV JO12-510:30
-WIK JO12-309:30
-Laakkwart. JO12-315:00
-Scheveningen JO12-309:30

   
Pupillen 1e klasse 8
-Quick JO11-208:30
-DHL JO11-110:00
-Laakkwart. JO11-109:00
-Scheveningen JO11-108:30
-Concordia JO11-108:30
-VUC JO11-110:15
-SVC'08 JO11-108:30
-Vredenburch JO11-208:30
-Forum Sport JO11-209:30
-SEV JO11-108:30
-Wilhelmus JO11-211:15
-Leidschenveen JO11-209:00

Pupillen 2 klasse 3
-Quick JO11-308:30
-ASC JO11-109:30
-TAC'90 JO11-108:30
-Gr.WII VAC JO11-210:00
-Scheveningen JO11-208:30
-Nootdorp JO11-308:30
-Die Haghe JO11-209:30
-SVC'08 JO11-209:45
-HVV JO11-209:30
-GSC ESDO JO11-209:45
-Quick Steps JO11-111:15
-BMT JO11-210:30

   
Pupillen 5e klasse 7
-RKDEO JO11-508:30
-Gr.WII VAC JO11-508:30
-Haagse Hout JO11-108:30
-Stompwijk JO11-109:45
-DSO JO11-608:30
-RKAVV JO11-308:45
-DSVP JO11-408:45
-svWassenaar JO11-109:00
-SVC'08 JO11-308:30
-Forum Sport JO11-408:45
-Oosterheem JO11-209:30
-Leidschenveen JO11-509:00

Pupillen 7e klasse 18
-Foreholte JO11-608:30
-DWO JO11-310:00
-Gr.WII VAC JO11-808:30
-Haagse Hout JO11-308:30
-RKAVV JO11-408:45
-VUC JO11-309:00
-SVC'08 JO11-408:30
-Forum Sport JO11-609:45
-HVV JO11-708:30
-Wilhelmus JO11-711:00
-DVC JO11-308:30
-WIK JO11-309:30

   
Pupillen Hoofdklasse 4
-RKAVV JO10-110:15
-Rijnsb.Boys JO10-109:30
-Foreholte JO10-110:00
-HVV JO10-111:30
-Noordwijk JO10-110:00
-Voorschoten'97 JO10-108:30
-Ter Leede JO10-109:30
-Gr.WII VAC JO10-109:45
-UVS JO10-111:30
-RCL JO10-111:30
-SVC'08 JO10-108:30
-FC Oegstgeest JO10-108:30

Pupillen 1e klasse 5
-DHL JO10-208:30
-Meerburg JO10-110:45
-Voorschoten'97 JO10-310:30
-Wilhelmus JO10-309:45
-Leidschenveen JO10-209:00
-Forum Sport JO10-209:30
-VUC JO10-108:30
-SEV JO10-110:00
-SVC'08 JO10-209:45
-svWassenaar JO10-109:00
-DoCoS JO10-208:30
-Laakkwart. JO10-112:00

   
Pupillen 3e klasse 02
-TOGB JO10-608:30
-BSC '68 JO10-309:45
-Wilhelmus JO10-511:15
-DSO JO10-409:45
-RKAVV JO10-311:30
-Soccer Boys JO10-308:45
-Berkel JO10-308:30
-Oosterheem JO10-109:30
-Forum Sport JO10-408:30
-Gr.WII VAC JO10-308:30
-SVC'08 JO10-308:30
-DWO JO10-410:00

Pupillen 4e klasse 14
-Quick JO10-509:45
-HVV JO10-411:30
-Gr.WII VAC JO10-508:30
-HBS JO10-508:30
-SVC'08 JO10-409:45
-DUNO JO10-209:45
-Duindorp sv JO10-110:00
-FC 's-Gravenzande JO10-808:30
-Die Haghe JO10-608:30
-RKDEO JO10-708:30
-Quick Steps JO10-110:00
-Scheveningen JO10-409:30

   
Pupillen 4e klasse 18
-HVV JO10-511:30
-Voorschoten'97 JO10-808:30
-Gr.WII VAC JO10-608:30
-VVSB JO10-508:30
-SVC'08 JO10-509:45
-Quick Boys JO10-709:30
-Rijnvogels JO10-410:00
-Foreholte JO10-7M08:30
-Blauw-Zwart JO10-308:30
-svWassenaar JO10-309:00
-RKDEO JO10-809:30
-Valken'68 JO10-510:00

Pupillen 4e klasse 20
-Concordia JO10-409:45
-HVV JO10-610:30
-Wilhelmus JO10-708:30
-Leidschenveen JO10-510:15
-SEV JO10-211:00
-Gr.WII VAC JO10-709:45
-Forum Sport JO10-609:30
-SVC'08 JO10-608:30
-RKDEO JO10-908:30
-Zoetermeer JO10-609:30
-Laakkwart. JO10-313:30
-Alexandria'66 JO10-612:45

   
Pupillen 1e klasse 2
-RKDEO JO9-209:30
-Blauw-Zwart JO9-109:00
-Nootdorp JO9-208:30
-VUC JO9-1G10:15
-SVC'08 JO9-108:30
-Forum Sport JO9-209:30
-HVV JO9-210:30
-SEV JO9-109:00
-Wilhelmus JO9-208:30
-Leidschenveen JO9-110:15

Pupillen 2e klasse 3
-RKDEO JO9-309:30
-DWO JO9-210:00
-Gr.WII VAC JO9-214:30
-Concordia JO9-308:30
-RKAVV JO9-210:15
-DSVP JO9-109:45
-Nootdorp JO9-308:30
-SVC'08 JO9-209:45
-HVV JO9-310:30
-Wilhelmus JO9-308:30
-Leidschenveen JO9-309:00
-RCL JO8-711:30

   
Pupillen 4e klasse 2
-RKDEO JO9-609:30
-Stompwijk JO9-108:45
-Nootdorp JO9-508:30
-SVC'08 JO9-308:30
-Wateringse Veld Kranenburg JO9-110:00
-HVV JO9-509:30
-Den Hoorn JO9-411:00
-Wilhelmus JO9-511:00
-Oosterheem JO9-108:30
-Leidschenveen JO9-508:30

Pupillen 7e klasse 09
-Semper Altius JO9-310:00
-RKDEO JO9-1008:30
-Gr.WII VAC JO9-615:30
-KMD JO9-608:30
-Haagse Hout JO9-208:30
-RKAVV JO9-309:00
-SVC'08 JO9-409:45
-Vredenburch JO9-508:30
-Forum Sport JO9-508:45
-Wilhelmus JO9-711:00
-DVC JO9-208:30
-Leidschenveen JO9-6M10:15

   
Pupillen 7e klasse 13
-Soccer Boys JO9-510:00
-DWO JO9-308:30
-DSO JO9-608:30
-DSVP JO9-308:45
-VOC JO9-708:30
-SVC'08 JO9-508:30
-Forum Sport JO9-611:45
-BSC '68 JO9-408:30
-SJZ JO9-208:30
-Wilhelmus JO9-808:30
-Stompwijk JO9-408:45
-Leidschenveen JO9-7M08:30

Pupillen 1e klasse 5
-RKAVV JO8-110:15
-RCL JO8-311:30
-SVC'08 JO8-108:30
-Meerburg JO8-108:30
-Gr.WII VAC JO8-109:30
-Blauw-Zwart JO8-109:00
-Voorschoten'97 JO8-209:30
-SEV JO8-109:45
-Wilhelmus JO8-208:30
-Leidschenveen JO8-110:15
-Forum Sport JO8-208:30
-VUC JO8-109:00

   
Pupillen 3e klasse 01
-DSVP JO8-208:45
-Concordia JO8-511:00
-BSC '68 JO8-308:30
-SVC'08 JO8-208:30
-HVV JO8-309:30
-Gr.WII VAC JO8-313:30
-RKAVV JO8-211:30
-Wilhelmus JO8-409:30
-DSO JO8-409:45
-Forum Sport JO8-408:30

Pupillen 4e klasse 7
-SVC'08 JO8-308:30
-Quick JO8-708:30
-HVV JO8-708:30
-HVV JO8-809:30
-REMO JO8-210:00
-Gr.WII VAC JO8-609:30
-SEV JO8-208:30
-Wilhelmus JO8-509:30
-svWassenaar JO8-110:00
-Forum Sport JO8-508:30
-Haagse Hout JO8-108:30
-WIK JO8-208:30

   
Pupillen 1e klasse 5
-DWO JO7-208:30
-RKAVV JO7-109:00
-VUC JO7-109:00
-SVC'08 JO7-108:30
-Forum Sport JO7-110:30
-SEV JO7-110:30
-Wilhelmus JO7-109:30
-Oosterheem JO7-108:30
-Leidschenveen JO7-308:30
-BSC '68 JO7-208:30
-Voorschoten'97 JO7-209:30
-Nootdorp JO7-108:30

Pupillen 1e klasse 6
-Semper Altius JO7-110:30
-GDA JO7-210:00
-SVH JO7-210:00
-SVC'08 JO7-208:30
-Vredenburch JO7-111:30
-Forum Sport JO7-210:30
-Wilhelmus JO7-209:30
-Leidschenveen JO7-408:30
-BMT JO7-208:30
-Full Speed JO7-211:00
-WIK JO7-208:30
-Scheveningen JO7-208:30

   
Meiden 2e klasse 5
-RKDEO MO15-211:30
-DWO MO15-108:30
-DSO MO15-213:00
-RKAVV MO15-209:00
-DSVP MO15-111:15
-Meerburg MO15-210:30
-Forum Sport MO15-208:30
-Voorschoten'97 MO15-212:30
-Floreant MO15-110:00
-Gr.WII VAC MO15-313:15
-SVC'08 MO15-109:45
-BSC '68 MO15-209:00

Meiden 2e klasse 2
-Quick Boys MO13-210:00
-Gr.WII VAC MO13-208:30
-Haagse Hout MO13-110:00
-Voorschoten'97 MO13-209:00
-RKAVV MO13-210:45
-Rijnsb.Boys MO13-208:30
-Die Haghe MO13-108:30
-Forum Sport MO13-208:30
-Rijnvogels MO13-208:45
-Valken'68 MO13-110:15
-SVC'08 MO13-108:30
-RKDEO MO13-308:30

   
Dames 4e klasse A
-Rijnvogels VR314:30
-SJZ VR115:00
-SVC'08 VR113:00
-Voorschoten'97 VR116:15
-LSVV'70 VR112:00
-RCL VR415:30
-Zevenhoven VR214:30
-RKAVV VR216:15
-Noordwijk VR114:00
-Blauw-Zwart VR111:15
-Katwijk VR114:00
-Forum Sport VR116:15
-FC Oegstgeest VR212:00
-FC Lisse VR313:00

Dames 5e klasse B
-KMD VR211:00
-Nootdorp VR213:45
-DoCoS VR210:15
-Wilhelmus VR111:00
-Haagse Hout VR110:00
-svWassenaar VR112:00
-MVV '27 VR315:00
-Nispen van VR114:15
-SVC'08 VR215:00
-Ariston'80 VR310:00
-Semper Altius VR212:30
-Den Hoorn VR314:00

   
Zaal 5e klasse 3
-Voorschoten'97 1
-RKDEO 6
-Haagse Hout 3
-Sporting Leiden 4
-RKAVV 5
-SEV 3
-Forum Sport 2
-SVC'08 1
-Lugdunum 12
-VUC 119:00
-zvv Den Haag 16
-zvv Den Haag 17
-Sporting Leiden 5
Bezoek onze Facebook pagina.

Recente Uitslagen

26-05 Valken'68 1 - SVC'08 1 1-1
05-06 SVC'08 VE1 - Loosduinen VE1 5-4
31-05 SVC'08 JO15-2 - RKAVV JO15-3 3-2
30-05 SVC'08 VE2 - CVC Reeuwijk VE1 5-3
30-05 ROAC JO13-2 - SVC'08 JO13-4 1-2
29-05 Graaf W II VAC JO13-7 - SVC'08 JO13-5 1-3
29-05 Full Speed JO13-1 - SVC'08 JO13-2 1-1
28-05 SVC'08 VR2 - Semper Altius VR1 3-2
26-05 Wippolder JO15-5 - SVC'08 JO15-3 4-2
26-05 SVC'08 10 - HVZ 1 2-1
Meer uitslagen

Hoofdsponsor

Jeugdsponsor

Sponsors

Café De RenbaanEVE maatvoeringNotariskantoor Ellens & LentzeIntensionBeltonaDe LensZuurmond WoninginrichingEsso ScheveningenTheo's busreizenImpressed print & sign
ZarautzKika KInderen KAnkervrijINGEigendaal & van RomondtKoop bij de sponsors van SVC'08De Rijk magazijninrichtingASTA CasinoHG HuizenbeheerTK TrainingskampenBoeg Nautic