• SVC'08 VR 2
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bekking, Michelle
    Bradley, Jessie
    Dam, Hanna van
    Den Heijer, Sylvia
    Ducaneaux, Gitta
    Dulk, Fleur den
    Jong, Nina de
    Keeris, Fay
    Kennekens, Marjolein
    Kleijnen, Kim de
    Korff, Carleen
    Krenning, Eline
    Lange, Maaike de
    Plat, Tessa
    Schie-de Jong, Yvonne van
    Stam, Maxime
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Den Heijer, SylviaOverige stafStandaard functie
    Den Heijer, SylviaOverige stafTeammanager
    Janssen, PatrickOverige stafTeammanager
    Lolkema, JaapOverige stafTeammanager
    Oosterbaan, DeborahOverige stafTeammanager
    Spaans Toet, JacquelineOverige stafStandaard functie
    Spaans Toet, JacquelineOverige stafTeammanager
  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Competitie

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1RKAVV VR2161510811446
    2DSO VR1151113442034
    3KMD VR112822431826
    4DONK VR214725362123
    5DWO VR216637314221
    6Haagse Hout VR115627273320
    7Ariston'80 VR316628273420
    8DoCoS VR314617413819
    9KSD-Marine VR1155010245115
    10Wilhelmus VR1164111164613
    11Hazerswoudse Boys VR214329112211
    12SVC'08 VR2153111155710
  • Pouleuitslagen afgelopen zaterdag

    Geen informatie

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw-Zwart VR13210203177
    2Rijnvogels, fc VR432106337
    3SVC'08 VR23102513-83
    4KSD-Marine VR13003214-120
  • Volgende wedstrijd

    Beker

    Nieuwerkerk VR1

    VS

    SVC'08 VR2

    29 augustus 202015:30 uur
    Sportpark Dorrestein veld 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    SVC'08 VR2

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd