• Programma komende weken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamVeldDetails
    di 18-aug. 20:00SVC'08 1Laakkwartier 1veld 1
    za 22-aug. 12:00Nootdorp 2SVC'08 2
    za 22-aug. 12:00PGS Vogel 3SVC'08 4
    za 22-aug. 14:30DWO 1SVC'08 1
    za 22-aug. 09:30SVC'08 O19/O17/O15/O13Noordwijk,Quick Boys, ScheveningenVeld 1
    di 25-aug. 20:00Scheveningen 4SVC'08 3
    di 25-aug. 20:00SVC'08 1Nootdorp 1veld 1
    za 29-aug. 17:00SVC'08Quickveld 1
    za 29-aug. 12:00SVC'08 2Voorschoten`97 2veld 1
    za 29-aug. 13:45SVC'08 3Sportclub Monster 4veld 2
    za 29-aug. 16:15Quick Boys 6SVC'08 4veld 2
    za 29-aug. 13:30Ter Leede 4SVC'08 5veld 2-Ter Leede
    za 29-aug. 11:30SVC'08 6Valken'68 6veld 3
    za 29-aug. 14:30Rijnvogels, fc 6SVC'08 7veld 3
    za 29-aug. 15:00Die Haghe 10SVC'08 8veld 4-Die Haghe
    za 29-aug. 15:45SVC'08 35+1SEV 35+1veld 2
    za 29-aug. 14:30Blauw-Zwart 35+2SVC'08 35+2veld 2
    za 29-aug. 13:45PGS/VOGEL 35+2SVC'08 35+3veld 1-Toofan/Die Haghe/PGS
    za 29-aug. 15:30SVC'08 35+4Haagse Hout 35+1veld 3
    za 29-aug. 15:30SVC'08 35+5Graaf W II VAC 35+1veld 4
    za 29-aug. 14:15SVC'08 JO19-1HBS JO19-1veld 1
    za 29-aug. 13:30SVC'08 JO19-2HVV JO19-4veld 4
    za 29-aug. 11:30Foreholte JO17-1SVC'08 JO17-1veld 1
    za 29-aug. 16:20Quick JO17-2SVC'08 JO17-2veld 3
    za 29-aug. 09:45SVC'08 JO17-3Vredenburch JO17-1veld 2
    za 29-aug. 10:00SVC'08 JO15-1Ter Leede JO15-1veld 1
    za 29-aug. 10:00Graaf W II VAC JO15-3SVC'08 JO15-2veld 2
    za 29-aug. 09:45SVC'08 JO15-3Graaf W II VAC JO15-4veld 3
    za 29-aug. 10:00FC Lisse JO13-1SVC'08 JO13-1veld 7
    za 29-aug. 08:30SVC'08 JO13-2Quick Boys JO13-3veld 1
    za 29-aug. 13:30SVC'08 VR1VDL VR1veld 3
    za 29-aug. 15:30Nieuwerkerk VR1SVC'08 VR2veld 4
    za 29-aug. 11:45SVC'08 MO17-1WVC MO17-1veld 2
    za 29-aug. 09:00Sportclub Monster MO15-1SVC'08 MO15-1veld 2
    za 29-aug. 10:00Kethel Spaland, vv MO13-1SVC'08 MO13-1Veld 2
    za 29-aug. 10:00SJC MO13-2SVC'08 MO13-2veld 4 (tijdelijk hoofdveld)
    wo 02-sep. 20:00Den HoornSVC'08veld 1
    za 05-sep. 17:00SVC'08Altiorveld 1
    za 05-sep. 12:15DoCoS 2SVC'08 2veld 3
    za 05-sep. 12:15REMO 2SVC'08 3veld 2
    za 05-sep. 11:45SVC'08 4Graaf W II VAC 2veld 4
    za 05-sep. 13:45SVC'08 5Rijnsburgse Boys 4veld 2
    za 05-sep. 16:15Quick Boys 11SVC'08 6veld 5
    za 05-sep. 15:45SVC'08 7Blauw-Zwart 4veld 2
    za 05-sep. 11:45SVC'08 8Graaf W II VAC 4veld 2
    za 05-sep. 14:00fc Boshuizen 35+1SVC'08 35+1veld 2
    za 05-sep. 11:45SVC'08 35+2Koudekerk 35+1veld 3
    za 05-sep. 15:45SVC'08 35+3Graaf W II VAC 35+2veld 4
    za 05-sep. 14:30TAC'90 35+1SVC'08 35+4veld 1
    za 05-sep. 14:00Forum Sport 35+1SVC'08 35+5veld 2
    za 05-sep. 14:30Sportlust '46 JO19-1SVC'08 JO19-1veld 1
    za 05-sep. 12:30Forum Sport JO19-2SVC'08 JO19-2veld 3-hoofdveld
    za 05-sep. 11:45SVC'08 JO17-1Verburch JO17-1veld 1
    za 05-sep. 09:45SVC'08 JO17-2HBS JO17-3veld 3
    za 05-sep. 11:15HVV JO17-4SVC'08 JO17-3veld 2
    za 05-sep. 08:45Rijnvogels, fc JO15-1SVC'08 JO15-1veld 1 (4 wedstrijden)
    za 05-sep. 13:45SVC'08 JO15-2Scheveningen JO15-2veld 1
    za 05-sep. 10:30Forum Sport JO15-3SVC'08 JO15-3veld 3-hoofdveld
    za 05-sep. 10:15SVC'08 JO13-1ARC JO13-2veld 1
    za 05-sep. 10:30Blauw-Zwart JO13-1SVC'08 JO13-2veld 4
    za 05-sep. 14:30DoCoS VR1SVC'08 VR1veld 2
    za 05-sep. 13:45SVC'08 VR2sv Poortugaal VR2veld 3
    za 05-sep. 10:15ST Teylingen/Ter Leede MO17-1SVC'08 MO17-1veld 9-Teylingen
    za 05-sep. 08:30SVC'08 MO15-1FC 's-Gravenzande MO15-2veld 2
    za 05-sep. 08:30SVC'08 MO13-1FC 's-Gravenzande MO13-3veld 1
    za 05-sep. 10:05SVC'08 MO13-2Katwijk MO13-3veld 2
    di 08-sep. 20:00SVC'08 1LYRA 1veld 1
    di 08-sep. 20:00SVC'08 2LYRA 2veld 2
    za 12-sep. 14:00Voorschoten`97SVC'08veld 1
    za 12-sep. 12:00SVC'08 2Noordwijk 2veld 2